Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon müşteri hizmetleri telefon numarası ile Amazon müşteri temsilcisine bağlan. Sorularının cevabı Amazon çağrı merkezinde ve Amazon iletişimde yer alır.

Amazon müşteri hizmetleri kullanıcılar veya Amazon ile iş yapmak isteyenler tarafından aranmaktadır. Bu sayfada Amazon numaraları ve adresleri yer almaktadır. Amazon müşteri hizmetleri sizi yurtdışından aradığında sizden herhangi bir ücret kesilmez.

Amazon 444 lü telefon numarası henüz yoktur. Ama Amazon çağrı merkezi numarası ve Amazon iletişim numaraları mevcuttur. Bu sayfada bütün Amazon iletişim bilgileri yer almaktadır.

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

00 1 206-922-0880 numarası Amazon telefon numarasıdır. Hemen arayarak Amazon müşteri temsilcisi ile konuşabilirsiniz.

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Türkiye

[wpipa id="1020"]

Amazon Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarası + 90 850 390 21 53‘tür. Bu numarayı arayarak Türkiye Amazon müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Amazon İletişim

Amazon ile iletişime geçmek için yukarıda yer alan Amazon çağrı merkezi numaralarını kullanmayı tercih edebilirsiniz veya aşağıda yer alan iletişim formu vb. yöntemleri kullanabilirsiniz. Amazon Türkiye’de satış yapmak için tıklayınız.

Amazon İletişim

Amazon İletişim Numarası

Amazon İletişim Formu

Amazon iletişim formu için tıklayınız. Tıkladığınızda açılan formu doldurarak Amazon ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Amazon yasaların ihlali bildirimi için bu bağlantıya tıklayıp formu doldurunuz.

Amazon İletişim Sosyal Medya Hesapları

Amazon Twitter destek hesabı @AmazonHelp‘tir. Amazon Twitter hesabı ise @amazon‘dur. Bu sayfaları takip ederek Amazon yeniliklerinden haberdar olabilirsiniz. Amazon Facebook sayfası ise tr-tr.facebook.com/Amazon‘dur. Amazon YouTube kanalı ile Amazon’un paylaştığı videoaları izleyebilirsiniz.

 

Amazon App Store hesabı ve Amazon Play Store hesabı kullanarak Amazon işlerinizi telefondan da halledebilirsiniz. müşteri hizmetleri numaraları Ayrıca başka için kategorilerimize bakabilirsiniz.

Amazon Türkiye Adresi

Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul adresi Türkiye Amazon adresidir. Amazon Türkiye Kep adresi ise amazonturkey.retail@hs01.kep.tr‘dir.

Arama Sözcükleri: Amazon Türkiye müşteri hizmetleri, Amazon Türkiye adresi, Amazon Türkiye şikayet hattı, Amazon Türkiye iletişim merkezi, Amazon e-posta adresi, Amazon mail adresi, Amazon destek forumu, Amazon iletişim numaraları, Amazon telefon numarası, Amazon irtibat tel, Amazon numarası, Amazon canlı destek, Amazon tüketici ilişkileri danışma hattı, Amazon çağrı merkezi iletişim, Amazon müşteri temsilcisi numarası

 

 

Bir Yorum Yap