Assistt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Assistt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Assistt çağrı merkezi telefon numarası ve diğer Assistt iletişim bilgileri bu sayfada yer alıyor.

Assistt Müşteri Hizmetleri detayları, müşteri hizmetleri destek hattı numarası kaçtır? AssisTT 2007 senesinde tamamen Türk Telekom’un çatısı altında kurulan bir firmadır. Güzel hizmetler sunan AssisTT, satış ve pazarlama, yüz yüze hizmet, devamlı hizmet, toplumsal adreslerin yönetimi ve gelir idaresi benzer biçimde birden fazla alanda hizmetler sunmakta olan iletişim merkezli bir firmadr.

Assistt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Assistt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Assistt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

0 216 666 44 44 numarası Assistt müşteri hizmetleri numarasıdır. Hemen ara AssisTT müşteri hizmetlirine ulaş.

[wpipa id="1020"]

AssisTT 2007 senesinde Türk Telekom iştiraki olarak kurulmuş ve hizmete başlamıştır. 2007 yılından bu yana çokça kendini duyuran AssisTT markası Türkiye çapında çok sayıda ilde hizmet sunmaktadır. Bununla beraber bu hizmetleri verirken 20 bine yakın kişiye iş vermektedir. Telekomünikasyon sektöründe Türk Telekom’un yıllanmış deneyimleri ile beraber hizmet kitlesine muazzam tecrübeler ile beraber, firmalara özel çözümler, ve değerlerine kıymet katmayı hedefler.

AssisTT markası değerleri  önemsemektedir. Bu değerleri sayacak olursak eğer; inovasyon, satın alan odaklılık, açık iletişim, güvenilirlik, takım ruhu ve  bağlılık diyebiliriz.

Assistt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve AssisTT Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0 216 666 44 44 numarası AssisTT’nin çağrı merkezi numarasıdır.

[wpipa id="1020"]

2007 yılında Türk Telekom bünyesi altında kurulan AssisTT, çok sayıda ilde 20 bine yakın çalışanı ile birlikte değerli müşterilerine hizmet veriyor.Vermiş olduğu bu hizmette müşteri odaklı olan bu firma alan kişi memnuniyetini üst düzeyde tutmakta olup oldukça önemsemektedir. Çağrı merkezleri aracılığı ile müşterileriyle bağlantı kuran AssitTT firması tüm görüşmeleri detaylıca değerlendirmekte olup lüzumlu çalışmaları, operasyonları yürütmektedir.

AssisTT  Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve AssitTT Şikayet Hattı

AssisTT Şikayet Telefonu0216 666 44 44‘tür.

AssisTT ile ilgili tüm şikayetlerinizi bildirmeniz için müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterlidir. Firma tarafından bütün şikayetleriniz incelendikten sonrasında gerekli çalışmalar yapılmaya başlanır. AssisTT firması ile ilgili olan bütün şikayetlerinizi yukarıda yer alan telefon numarası üzerinden bildirmeniz her zaman mümkündür. Ayrıca yorumlar kısmına şikayetlerinizi ve problemlerınızı dile getirebilirsiniz.

Assistt Canlı Destek

https://video-chat.assistt.com.tr/UnsupportedBrowser.html?name=assisttkariyerim  adresini ziyaret ederek Assistt canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

[wpipa id="1020"]

AssisTT Sosyal Medya Hesapları

Assistt ınstagram hesabı: https://www.instagram.com/assisttkurumsal/

Assistt linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/company/assistt-a.s.

Assistt  Facebook hesabı: https://www.facebook.com/AssisTTkurumsal

Assistt Twitter hesabı: https://twitter.com/AssisTTkrmsl

AssisTT Email Adresi

oisbizde@assistt.com.tr

Müşteri hizmetleri numarası kategorimizi inceleyerek daha fazla müşteri hizmetleri numaralarına ulaşabilirsiniz.

Assistt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ayrıca sitemizde yer alan arama kısmını kullanarak istediğiniz firmanın müşteri hizmetleri numarasını bulabilirsiniz.

Arama Sözcükleri: Assistt iletişim, Assistt iletişim numarası, Assistt iletişim no, Assistt telefon no, Assistt tel no, AssisTT Şikayet Telefonu, AssisTT şikayet, Assistt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Assistt çağrı merkezi telefon numarası, Assistt iletişim bilgileri, Assistt,

 

Bir Yorum Yap