Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banabi müşteri hizmetleri telefon numarası burada. Ayrıca Banabi iletişim mail adresi, Banabi 444 lü numarası ve diğer Banabi iletişim bilgileri de var.

Banabi 10 Nisan 2019 tarihinde Yemeksepeti bünyesinde faaliyetlerine başlayan Banabi; Türkiye’de online market alışverişi yapılabilen platformlardan birisi olarak bilinir. Kurulduğu günden bu yana hızla büyüme gösteren Banabi‘nin milyonlarca aktif kullanıcısı mevcuttur. Bu yazıda sizlere Banabi müşteri hizmetleri telefon numarası ve firmaya ulaşabileceğiniz Banabi iletişim bilgilerini detaylı bir şekilde ileteceğiz.

Getir’in faaliyetlerine başlaması ile Türkiye, dijital market alışverişini tanımış oldu. Yıllardır sektöründe lider ve tek olarak hizmet veren Yemeksepeti, Banabi projesini faaliyete geçirerek online alışveriş hizmeti vermeye başladı. Banabi, Yemeksepeti ile aynı uygulama bünyesinde hizmet vermekte. Şuanda Türkiye genelinde tüm illerde hizmet vermese de; İstanbul’un tüm ilçelerinde, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa gibi büyükşehirlerde aktif olarak faaliyet göstermektedir. Her geçen gün Banabi’nin hizmet verdiği il ve ilçe sayısı artmaktadır.

Banabi; sürekli yaptığı kampanyalar ve kullanıcılarının hayatını kolaylaştırması sebebiyle sevilerek kullanılan market uygulamalarından birisidir. Banabi üzerinden sipariş verirken veya sipariş sonrasında kullanıcılar bir takım sorunlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu noktada Banabi 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kullanıcılar Banabi müşteri temsilcisine bağlanarak sorunlarını dile getirebilir; hızlı bir şekilde aksiyon alınmasını sağlayabilirler.

Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Banabi Müşteri Hizmetleri Numarası

Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0212 359 18 00

Banabi çağrı merkezi telefon numarası dışında Yemeksepeti uygulamasında bulunan Banabi canlı destek üzerinden de Banabi yetkililerine ulaşabilirsiniz. Siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilir, iptal edilen siparişiniz ile ilgili itiraz edebilir, ödeme konusunda yaşadığınız problemleri bildirebilirsiniz.

Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Banabi müşteri temsilcisi telefon numarası 0212 359 18 00‘dir.

Banabi alternatifi olabilecek Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazı ilginizi çeker. Banabi Twitter hesabı @Banabi‘dir.

Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banabi Genel Müdürlük Adresi

Yemek Sepeti Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş
Büyükdere Caddesi, No:175, C Blok, Esentepe Mahallesi, Şişli, 34394

Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arama Sözcükleri: Banabi iletişim bilgileri, Banabi müşteri hizmetleri no, Banabi WhatsApp hattı, Banabi irtibat tel, Banabi canlı destek, Banabi müşteri temsilcisi, Banabi şikayet hattı, Banabi müşteri hizmetleri numarası, Banabi çağrı merkezi numarası, Banabi iletişim numarası, Banabi çağrı merkezi, Banabi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Bir Yorum Yap