Bershka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bershka müşteri hizmetleri telefon numarası, Bershka iletişim mail adresi, Bershka 444 lü numarası ve tüm Bershka iletişim bilgileri bu sayfada yer alıyor.

Dünyanın en büyük giyim grubu olan Inditex’e ait Bershka; 1998 yılının Nisan ayında İngiltere merkezli olarak kurulmuştur. Diğer markalar daha çok orta yaş ve beyaz yakalı tabir edilen kesime hitap ederken, Bershka; daha çok gençlere yönelik ürünler tasarlayıp satışa sunmaktadır. Bu yazımızda sizlerle Bershka müşteri hizmetleri telefon numarası ve Bershka’ya ulaşabileceğiniz tüm Bershka iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Bershka; şuan İspanya merkezli olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Dünyanın neredeyse her ülkesinde pek çok mağazası bulunan Bershka’nın Türkiye’de toplam 28 şubesi bulunmaktadır. Giyim markalarının en önde gelen isimlerinden biri olan Bershka’nın ürünleri her kreasyon çıkışında pek çok kişi tarafından sevilerek satın alınmaktadır.

Bershka’dan ürün satın alan bazı kişiler satın aldıkları ürünler ile ilgili zaman zaman sorunlar yaşayabilmektedir. Ayrıca Bershka resmi internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde de bir takım teslimat, ödeme gibi sorunlar yaşanabilir. Bu noktada; Bershka 444 lü müşteri hizmetleri numarası ve Bershka iletişim formu üzerinden hızlı bir şekilde destek alınabilmektedir.

Bershka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bershka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bershka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

00800 44882885

Bershka’ya internet sitesi üzerinde yer alan Bershka canlı destek kısmından da ulaşabilirsiniz. Bu kısımda; Bershka temsilcisi ile yazışarak destek alabilirsiniz. Online canlı desteğe bağlanabilmek için Bershka resmi web sitesinin alt kısmında yer alan ‘Canlı Destek’ bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bershka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00 günleri ve saatleri arasında Bershka müşteri temsilcisi telefon numarası çalışmaktadır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazı ilginizi çekebilir.

Bershka İletişim

Bershka İletişim

Bershka İletişim numarası

Bershka numaraları ve iletişim bilgilerinin tamamı bu sayfada yer almaktadır. İstediğiniz iletişim bilgisi ile Bershka’ya ulaşabilirsiniz.

Bershka İletişim Canlı Destek

www.bershka.com/tr adresi Bershka canlı destek adresi olarak kullanılır.

Bershka İletişim Sosyal Medya Hesapları

Bershka sosyal medya hesapları şöyledir:

Arama Sözcükleri: Bershka iletişim bilgileri, Bershka müşteri hizmetleri no, Bershka WhatsApp hattı, Bershka irtibat tel, Bershka canlı destek, Bershka müşteri temsilcisi, Bershka şikayet hattı, Bershka müşteri hizmetleri numarası, Bershka çağrı merkezi numarası, Bershka iletişim numarası, Bershka çağrı merkezi, Bershka müşteri hizmetleri direk bağlanma, Bershka müşteri temsilcisi numarası, Bershka çağrı merkezi telefon numarası iletişim hattı

Bir Yorum Yap