BinBin Scooter Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BinBin Scooter müşteri hizmetleri telefon numarası, BinBin Scooter müşteri hizmetleri tel no, BinBin iletişim mail adresi,  ve BinBin 444 lü numarası burada.

BinBin Scooter müşteri hizmetleri telefon no bu sayfada. Ayrıca BinBin iletişim mail adresi, BinBin 444 lü numarası ve diğer tüm BinBin iletişim bilgileri makalemizde yer alıyor.

BinBin; 2019 yılında İstanbul merkezli olarak Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri A.Ş çatısı altında kurulmuş scooter kiralama firmasıdır. Son zamanlarda scooter kiralamanın oldukça yaygınlaştığı bu günlerde BinBin kullanıcılarına keyifli bir deneyim sunmaya gayret ediyor. Bu yazımızda sizlere BinBin scooter müşteri hizmetleri telefon numarası ve BinBin iletişim bilgileri gibi tüm bilgilerden bahsedeceğiz.

BinBin ile yaptığınız kiralamalarda; 35 km yol katedebilirsiniz. Scooter kullanmanın en büyük avantajlarından biri olan trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde istediğiniz yere ulaşmayı daha da kolaylaştıran BinBin; şuan kısıtlı yerlerde hizmet verse de gün geçtikçe hizmet verdiği yerler genişlemektedir.

BinBin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BinBin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Adresi

BinBin Scooter Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

0850 223 3443

BinBin kullanıcıları kimi zaman bazı sıkıntılar ile karşılaşabilmektedir. Ödeme problemleri, kiralama sorunları, scooter ile ilgili teknik sorunlar ve istenmeyen kazalar gibi. Bu tür konularda BinBin mobil uygulaması üzerinden BinBin yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca BinBin’in resmi internet sitesi üzerinde yer alan iletişim formu üzerinden BinBin ile ilgili tüm görüş, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Martı Scooter Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazı ilginizi çekebilir.

BinBin Scooter Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

BinBin Scooter iletişim formu https://www.binbin.tech/index.html ‘dir. Burada ki formu doldurarak BinBin Scooter’a ulaşabilirsiniz.

BinBin Scooter Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arama Sözcükleri: BinBin iletişim bilgileri, BinBin müşteri hizmetleri no, BinBin WhatsApp hattı, BinBin irtibat tel, BinBin canlı destek, BinBin müşteri temsilcisi, BinBin şikayet hattı, BinBin müşteri hizmetleri numarası, BinBin çağrı merkezi numarası, BinBin iletişim numarası, BinBin müşteri temsilcisi, BinBin şikayet, BinBin telefon numarası, BinBin Scooter iletişm numarası, BinBin Scooter çağrı merkezi, BinBin Scooter şikayet hattı, BinBin Scooter güncel müşteri hizmetleri iletişim bilgileri, BinBin Scooter hakkında, BinBin çağrı merkezi, BinBin müşteri hizmetleri direk bağlanma, BinBİn iletişim, BinBin Scooter ara müşteri hizmetleri

2 Yorum

  1. ahmet kömürcüoğlu 22 Ocak 2021
  2. Semra özgök 24 Ağustos 2021

Bir Yorum Yap