BiP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BiP müşteri hizmetleri telefon numarası, BİP müşteri hizmetleri no, BiP iletişim mail adresi, BiP 444 lü numarası ve tüm BiP iletişim bilgileri burada.

4 Kasım 2013 tarihinde Turkcell tarafından geliştirilerek kullanıma sunulan BiP; çevrimiçi mesajlaşma, sesli arama ve görüntülü arama uygulamasıdır. BiP; BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler A.Ş. tarafından yönetilmektedir. Bu şirketin sahibi ise Turkcell’dir. Son günlerde kullanımı gittikçe artan BiP ile ilgili zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir. Bu yazımızda BiP müşteri hizmetleri telefon numarası ve şirkete ulaşabileceğiniz tüm BiP iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

BiP; bir mobil uygulamadır. App Store, Google Play ve Huawei App Gallery uygulama mağazalarından indirilebilir. BiP’in kullanımı tamamen ücretsizdir, BiP kullanırken internet tarifenizden ücretlendirilirsiniz. Eğer Wi-Fi bağlantısı ile kullanım sağlarsanız mobil operatörünüzün sağladığı internet tarifesinde harcama olmayacaktır.

BiP kullanmak için Turkcell’li olmanız şart değildir.Bip mobil’in Twitter hesabı: @BiPMobil

Turkcell; kendi müşterilerine BiP kullanımı için ayrı internet ve dakika paketleri tanımlayarak ana dakikalarından harcamadan konuşma fırsatı tanımaktadır.BtcTurk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazı ilginizi çekebilir.

BiP oldukça kullanışlı ve eğlenceli bir uygulamadır. Diğer mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi BiP’te de gruplar kurabilir veya gruplara katılabilirsiniz, kaybolan mesaj özelliği ile karşı tarafa yazdığınız mesaj kendiliğinden kaybolur. BiP’teki diğer dikkat çeken özellikler ise; arkadaşlarınıza uygulamadan para gönderebilme, arkadaşlarınızla sohbet ederken oyun oynayabilme, anlık konumunuzu arkadaşlarınızla paylaşabilme gibi.

 

BiP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BiP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BiP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Maalesef henüz yayınlanmamıştır.

Ancak; Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Turkcell müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; BiP ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri yetkiliye bildirerek sorununuzun çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

BiP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 lü

Bazı kullanıcılar BiP kullanımı esnasında bazen sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu noktada; sorunlarının hızlı bir şekilde çözümlenmesi için BiP 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bir yetkili ile görüşmek isterler, ancak BiP in çağrı merkezi telefon numarası bulunmamaktadır.

Arama Sözcükleri: BiP iletişim bilgileri, BiP müşteri hizmetleri no, BiP WhatsApp hattı, BiP irtibat tel, BiP canlı destek, BiP müşteri temsilcisi, BiP şikayet hattı, BiP müşteri hizmetleri numarası, BiP çağrı merkezi numarası, BiP iletişim numarası, BiP çağrı merkezi, BiP müşteri hizmetleri direk bağlanma

Bir Yorum Yap