ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ÇiçekSepeti müşteri hizmetleri telefon numarası, ÇiçekSepeti iletişim mail adresi, ÇiçekSepeti 444 lü numarası ve tüm ÇiçekSepeti iletişim bilgileri burada.

Emre Aydın tarafından 2006 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan ÇiçekSepeti; isminden de anlaşılacağı üzere internet üzerinden çiçek ve hediye sipariş edilebilen bir internet sitesi olarak kurulmuştur. Sektöründe lider olması ve Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermesiyle gittikçe büyüyen ÇiçekSepeti, son yıllarda sadece çiçek ve hediye değil online alışveriş sitelerinde olan tüm ürünleri bünyesinde satışa sunmuştur. Bu makalede ÇiçekSepeti müşteri hizmetleri telefon numarası ve firmaya ulaşabileceğiniz ÇiçekSepeti iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Türkiye’nin dijital anlamda ilk girişimlerinden biri olması ve sektöründe rakipsiz olması ile hızlı bir şekilde adını duyuran ÇiçekSepeti; büyük başarılara imza atmıştır. Bu gelişmeler ile birlite dünya e-ticaret devi Amazon; Çiçeksepeti’ne hissedar olmuştur. Ayrıca ÇiçekSepeti’ne rakip olarak açılan diğer firmalar da ÇiçekSepeti bünyesine katılmış; bu sayede rakipsiz olmuştur. Tatlı hediyelikler konusunda uzman olan Bonyfood markasını da satın alan ÇiçekSepeti, çiçek veya hediye gönderecek kişilerin ilk aklına gelen sitelerden birisi olmuştur.

ÇiçekSepeti’nin çalışma mantığı şu şekildedir; Türkiye’nin her ilinden ve ilçesinden anlaşmalı çiçekçiler ÇiçekSepeti ile ortak çalışırlar. Sipariş verdiğiniz ürün, teslim edilecek il ve ilçeye en yakın yerel çiçekçiye atanır. Bu çiçekçi siparişinizi hazırlayarak en kısa sürede alıcısına teslim etmektedir. ÇiçekSepeti’nde satılan ve kargoyla gönderilen diğer hediyelik ürünler ise ÇiçekSepeti’nin ana deposundan kargolanır. Çiçek siparişleriniz, sipariş esnasında istediğiniz saatte teslim edilirken; hediyelik siparişleriniz ise kargo teslimat süresine göre farklılık gösterir.

Son yıllarda e-ticaretin gittikçe yaygınlaşması ve pandemi nedeniyle pek çok kişinin alışverişini internet üzerinden yapması ile ÇiçekSepeti de artık sadece hediyelik olarak değil; tüm kategorilerde ürün satışına başlamıştır. Bu noktada ÇiçekSepeti bir pazaryeri konumunda yer alır. Yani, bu ürünlerin ana satıcısı ÇiçekSepeti değil, ÇiçekSepeti’ne satıcı olarak üye olan bayilerdir.

ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

ÇiçekSepeti’nin hizmet verdiği ürün kategorileri şu şekilde sıralanmaktadır; Doğum Günü, Çiçek, Hediye, Takı ve Saat, Yenilebilir Çiçek (Bonyfood), Moda, Parfüm ve Kişisel Bakım, Ev & Yaşam ve Ofis, Kırtasiye, Spor ve Outdoor, Elektronik, Hobi ve Kitap, Anne, Bebek ve Oyuncak, Süpermarket ve Petshop.

ÇiçekSepeti üzerinden alışveriş yapan kişiler zaman zaman bir takım sorunlarla karşı karşıya kalabilmektedirler. Bunlardan en yaygınları; sipariş verme esnasında yaşanan ödeme problemleri, siparişin geç teslim edilmesi, sipariş edilen ürün ile teslim edilen ürünün yanlış olması, sipariş esnasında belirtilen saatlerde teslimatın yapılmaması gibi. Bu tip sorunların hızlı bir şekilde çözümlenmesi için Çiçeksepeti 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası kurulmuştur.

ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

0850 222 00 79

Yukarıda belirttiğimiz ÇiçekSepeti çağrı merkezi numarası üzerinden Çiçeksepeti yetkililerine ulaşabilir; yaşadığınız problemin hızlı bir şekilde çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ÇiçekSepeti’ne canlı destek hattı üzerinden de bağlanabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Alternatifi Çiçek Sepeti Canlı Yardım

https://asistan.ciceksepeti.com/

Çiçeksepeti’ne sorunlarınızı e-posta yolu ile de iletebilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki; ÇiçekSepeti WhatsApp hattı henüz yoktur.

Çiçeksepeti Twitter hesabı: https://twitter.com/ciceksepeti‘dir. Ayrıca Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazıda ilginizi çekebilir.

ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Alternatifi ÇiçekSepeti İletişim Mail Adresi

destek@mail.ciceksepeti.com

Arama Sözcükleri: ÇiçekSepeti iletişim bilgileri, ÇiçekSepeti müşteri hizmetleri no, ÇiçekSepeti WhatsApp hattı, ÇiçekSepeti irtibat tel, ÇiçekSepeti canlı destek, ÇiçekSepeti müşteri temsilcisi, ÇiçekSepeti şikayet hattı, ÇiçekSepeti müşteri hizmetleri numarası, ÇiçekSepeti çağrı merkezi numarası, ÇiçekSepeti iletişim numarası, ÇiçekSepeti çağrı merkezi, ÇiçekSepeti müşteri hizmetleri direk bağlanma

Bir Yorum Yap