DHL Express Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DHL Express müşteri hizmetleri telefon numarası, DHL Express iletişim adresleri, DHL Expres müşteri hizmetleri ve daha fazlası bu sayfada yer alır.

DHL Express 1969 yılında kurulan lojistik ve kargo firmasıdır. Günümüzde çok sayıda ülkede hizmet vermektedir. Bu firmanın müşteri hizmetleri numarası, e-posta adresi ve daha fazlası yazının devamında yer almaktadır.

DHL Express 444 lü müşteri hizmetleri numarası ve DHL Express hakkında bilgiler yazının devamında yer almaktadır.

DHL Express Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

DHL Express Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DHL Express Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

444 00 40 numarası DHL Express 444 lü müşteri hizmetleri numarasıdır. Hemen arayarak DHL Express müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayın ve sorunlarınızı çözün.

DHL Express müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl olur henüz bilinmemektedir. Eğer sizler biliyorsanız yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

DHL Parcel iletişim numarası ve DHL Freight iletişim numarası ise aşağıda yer almaktadır.

DHL Parcel numarası +49 228 92 95 95 95 DHL Freight numarası 0090 850 282 50 00‘dır.

DHL Express Müşteri Hizmetlerine E-posta Gönderme

https://mydhl.express.dhl/tr/tr/help-and-support.html#/contact_us  bu adreste bize e-posta gönderin kısmı vardır. Onun hemen altında ise size nasıl yardımcı olabiliriz seçenekleri mevcuttur. Bunlar takip, müşteri hizmetleri, satış, faturadrı. Siz hangi konuda yardım almak istiyorsanız ona tıklayarak e-posta gönderebilirsiniz.

DHL Express Sosyal Medya İletişim

DHL Express Instagram hesabı: https://www.instagram.com/dhl_global/

DHL Express Facebook hesabı: https://www.facebook.com/dhl

DHL Express Youtube hesabı:https://www.youtube.com/user/dhl

DHL Express Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/company/dhl

DHL Express web sitesi: https://www.dhl.com/tr-tr/home.html  sitesinden kargolarınızı sorgulayabilirsiniz ve DHL Express müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Orient Sigorta Müşteri Hizmetleri başlıklı yazı ilginizi çekebilir.

Arama Sözcükleri: DHL Express, DHL Express müşteri hizmetleri, DHL Express müşteri hizmetleri telefon numarası, DHL Express müşteri hizmetleri numarası, DHL Express iletişim, DHL irtibat telefonu, DHL müşteri temsilcisi, DHL şikayet hattı, DHL canlı destek, DHL iletişim numarası, DHL iletişim no, DHL Express canlı destek, DHL Express müşteri temsilcisi, DHL Express irtibal telefonu, DHL Express numarası, DHL Parcel numarasıi DHL Parcel, DHL Freight numarası, DHL Freight, DHL Express Linkedin, DHL Express Youtube, DHL Express Facebook, DHL Express Instagram, DHL Express 444 lü numarası, 444 lü DHL Express numarası, DHL Express  gönderi takip,

Bir Yorum Yap