Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Telefon & WhatsApp Numarası

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme canlı yayın telefon numarası ve Didem Arslan Yılmaz WhatsApp hattı burada. Didem Arslan Yılmaz ihbar ve başvuru yapabilirsiniz.

Son zamanlarda en çok izlenen televizyon programlarından birisi olan Didem Arslan’la Vazgeçme programı; faili meçhul cinayetleri aydınlatıyor, kayıp kişileri buluyor ve çözülemeyen tüm olayları bir bir çözüyor. Pek çok kişi tarafından merak edilen Didem Arslan Yılmaz canlı yayın telefon numarası ve Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme WhatsApp ihbar hattı sizlerle.

Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ortaöğretim öğrenimini Kadıköy Kız Lisesi’nde bitiren Yılmaz; 1992 yılında da İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Flash TV’de haber sunucusu olarak televizyondaki iş hayatına başlayan Yılmaz; ilerleyen yıllarda önce Star TV, Kanal D ve CNN Türk kanallarında muhabirlik yapmıştır.

2020 yılının Ağustos ayına dek CNN Türk ekranlarında yer alan Yılmaz; Ağustos ayında Show TV’ye transfer oldu ve Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programını sunmaya başladı. Programda faili meçhul cinayetler işlenerek katiller bulunmakta, kayıp kişiler detaylı olarak araştırılıp bulunmaktadır. Menemen de kaybolan Kağan (Kaan) gibi tüm olaylar Didem Arslan Yılmaz’ın programında işlenmektedir.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Telefon & WhatsApp Numarası

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Telefon & WhatsApp Numarası

 

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Canlı Yayın Telefon Numarası

0212 702 22 22 numarası Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme canlı yayın telefon numarasıdır.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme İhbar ve Başvuru Telefon Numarası

0212 536 47 47 numarası Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme ihbar ve başvuru telefon numarasıdır. Hemen arayarak ihbar ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Didem Arslan Yılmaz WhatsApp Hattı (Tüm ihbar ve başvurularınız için)

0549 215 10 10 numarası Didem Arslan Yılmaz WhatsApp Hattı telefon numarasıdır. Bu WhatsApp hattını kullanarak bütün ihbar ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz telefon numaraları üzerinden Didem Arslan Yılmaz’ın programına canlı olarak bağlanabilirsiniz. Tüm ihbarlarınızı ve başvurularınızı bu hatlar üzerinden program ekibine bildirebilirsiniz.

Didem Arslan Yılmaz’la Twitter hesabı ise @didemarslanla‘dır.Ayrıca BtcTurk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazı ilginizi çekebilir.Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 164.Bölüm,163. bölüm, 162 bölüm ve 161. bölümü izleyebilirsiniz.

 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Telefon & WhatsApp Numarası

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Telefon & WhatsApp Numarası

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 

Arama Sözcükleri: Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme iletişim bilgileri, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme müşteri hizmetleri no, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme WhatsApp hattı, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme irtibat tel, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme canlı destek, Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme müşteri temsilcisi, Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme şikayet hattı, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme müşteri hizmetleri numarası, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme çağrı merkezi numarası, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme iletişim numarası, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme çağrı merkezi, Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme müşteri hizmetleri direk bağlanma

Tek Yanıt

  1. Aykut Öztürk 11 Ocak 2021

Bir Yorum Yap