Duolingo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Duolingo müşteri hizmetleri telefon numarası ile Duolingo müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz. Bu sayfayı ziyaret et Duolingo iletişim bilgilerini kap.

İngilizce öğrenmek istiyorsanız Duolingo iyi bir araçtır. Duolingo kullanıcıları bazen Duolingo müşteri hizmetleri telefon numarası ile Duolingo müşteri temsilcisinize bağlanmak isterler. Bende onlar için bu yazıyı hazırladım.

Duolingo hem eğlenceli hem öğreticidir. Ayrıca ücretsiz dil öğrenme avantajı sunmaktadır. Duolingo’nun App Store ve Google Play‘da uygulaması vardır.

Duolingo 444’lü müşteri hizmetleri numarası olmadığı için Duolingo iletişim alternatiflerini bu sayfada belirttim. Bu sayfa sizlere nasl Duolingo ile iletişime geçebileceğinizi öğretecek.

Duolingo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Duolingo çağrı merkezi telefon numarası henüz yayınlanmamıştır. Onun yerine yazının devamında yer alaın Duolingo iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Duolingo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Duolingo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Duolingo müşteri temsilcisi telefon numarası henüz yoktur. Bunun yerine Duolingo iletişim formu kullanabirsiniz.

Duolingo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Duolingo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası iletişim

Duolingo İletişim

Duolingo iletişim için Duolingo e-posta adresi kullanılabilir. Bu mail adresine yazarak Duolinge destek alabilirsiniz. Duolingo Türkiye resmi web site adresi ise https://tr.duolingo.com‘dur.

Duolingo sosyal medya iletişim hesapları ise şöyledir:

Duolingo Facebook hesabı https://www.facebook.com/duolingo

Duolingo Twitter hesabı olan @duolingo‘yu takip ederek Duolingo paylaşımlarından haberdar olabilirsiniz. Ayrıca BtcTurk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazıda BtcTurk iletişim yolları mevcuttur.

Duolingo YouTube hesabı https://www.youtube.com/channel/UCG98ruDeyp55THxbpBCIv3g

Duolingo blog adresi https://blog.duolingo.com

Duolingo İletişim Formu

Duolingo iletişim formu yerine aşağıda yer alan Duolingo mail adreslerini kullanın.

Duolingo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Duolingo İletişim Mail Adresi

press@duolingo.com Duolingo gazeteciler ve blog yazarları için iletişim mail adresidir.

partnerships@duolingo.com Duolingo Partner olmak isteyenler için iletişim mail adresidir.

Arama Sözcükleri: Duolingo iletişim numarası, Duolingo çağrı merkezi numarası, Duolingo müşteri temsilcisi numarası, Duolingo canlı destek, Duolingo iletişim formu, Duolingo iletişim numarası, Duolingo çağrı merkezi telefon numarası, Duolingo müşteri temsilcisi telefon numarası, Duolingo destek hattı, Duolingo Türkiye adresi, Duolingo sosyal medya hesapları, Duolingo müşteri hizmetleri telefon numarası

 

Bir Yorum Yap