Exxen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Exxen müşteri hizmetleri telefon numarası ile Exxen müşteri temsilcisini ara. Exxen canlı destek, Exxen iletişim, Exxen yardım ve Exxen çağrı merkezi no burada.

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından 2020 yılında faaliyete geçirilen ve 1 Ocak 2021 itibari ile kullanıma sunulmuştur. Exxen Türkiye’de hizmet veren dijital yayın platformu olarak bilinir. Exxen müşteri hizmetleri telefon numarası, Exxen iletişim bilgileri, Exxen çağrı merkezi numarası, Exxen iletişim, Exxen müşteri temsilcisi, Exxen hakkında detaylar ve iletişim bilgileri bu sayfada yer alır.

Dijital içerik platformlarının televizyona kıyasla daha hızlı yaygınlaştığı mobil teknoloji döneminde; Acun Ilıcalı Exxen’i kurarak dijital içerik platformları arasında daha kullanıma sunulmadan adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştır. Exxen başvuru için exxen giriş adresi olan exxen.com‘u ziyaret etmeniz yeterlidir. Exxen‘de sunulan içerikleri toparlayacak olursak şunlardır: Exxen‘de yayınlanan diziler; Sihirli Annem, Şeref Bey, Olağan Şüpheliler, Hükümsüz, Gibi, Öğrenci Evi, Yetiş Zeynep, Vahşi Şeyler, İşte Bu Benim Masalım ve İlginç Bazı Olaylar

Exxen’de yer alan programlar şöyle sıralanır: Pişti (Beyazıt Öztürk & İbrahim Büyükak), @Enis Arıkan (Enis Arıkan), Kirli Çamaşırlar (Orkun Işıtmak), Zeynep Bastık ve Konukları (Zeynep Bastık), Katarsis (Gökhan Çınar), Garaj (Doğan Kabak & Ferhat Albayrak), Akıl Oyunları (Kıvanç ve Burak), Sürprizimiz Var, Nasıl Zayıflarım? (Çağan Atakan Arslan & Türev Uludağ), Astrolojik Şifreler (Hande Kazanova & Dinçer Güner), Buraların Yabancısıyız, Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları (Tugay İnanoğlu), No Limit, Tasarım Evler (Ömer Şanlı), Stalk Show (Selinay Yalçın & Zeynep Sürmeli), Grj Dans ve Sağlıklı Kaçamak (Batuhan Bayır & Buğçe Kondakçı)

Exxen yarışma programları ise şunlardır; MasterChef Junior (Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna & Somer Sivrioğlu), Next Top Model (Burcu Esmersoy), Fight Club (Bilgehan Demir), O Adam Oldun Mu? (Ali Biçim & Mesut Can Tomay), Ayak Tenis, Enes Batur’la Buluşma (Enes Batur), Survivor Seçmeler, Survivor Exxen Cup, Kaçış (Alper Rende), Stiller Konuşsun (Raşit Bağzıbağlı & Burcu Esmersoy) ve O Ses Türkiye Rap (Hadise, Eypio, Murda, Mero)

Exxen komedi programları: Tolgshow Filtresiz (Tolga Çevik), Konuşanlar (Hasan Can Kaya), Sesli Güldüm (Ezo Sunal), Rol Kes (Toygan Avanoğlu, Ege Kökenli ve Anıl Tetik) ve Kesin Yaşanmıştır (Volkan Öge)

Exxen belgesel türündeki içerikler: 2008 Milli Takım Hikayesi, Cadde Cadde İstanbul, K-POP, Tosuncuk, Cam Yeniden Cam, Son Süngerci, Son Savaşçı: Midilli, Derinlerdeki Kahraman: Mustafa Ertuğrul, Derinlerden Yansımalar – Çanakkale Deniz Savaşları İzleri ve Şanslı mı Şanssız mı? (Orkun Işıtmak)

Exxen’deki çizgi film içerikleri ise şunlardır: Kral Şakir: Mikrop Avcıları, Özcan Show (Murat Özsoy), Süper 1 Takım ve Çilek Kız: Büyük Açılış

Exxen içerikleri gün geçtikçe artmaktadır. Exxen şikayet, öneri, istek ve görüşlerinizi de buradan bildirebilirsiniz. Exxen 444’lü müşteri hizmetleri telefon numarası Acun Medya tarafından henüz yayınlanmamıştır. Ama Exxen çağrı merkezi numarası üzerinden kurumsal bazda ve bireysel bazda yaşadığınız tüm problemleri Exxen müşteri temsilcisi üzerinden yetkililere bildirebilirsiniz.

Exxen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Exxen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Exxen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ara

[wpipa id="1020"]

 

Exxen müşteri hizmetleri ara başlıklı yazıda da anlatıldığı gibi Exxen müşteri temsilcisine ulaşmanın en kolay yolu Exxen müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Exxen çağrı merkezi numarası ise 0850 241 81 48‘dir.

Exxen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

0850 241 81 48 Exxen çağrı merkezi telefon numarası ile ücretsiz exxen destek alabilir sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ayrıca Exxen müşteri hizmetleri telefon numarası ile Exxen TV müşteri hizmetleri numarası aynıdır.

Exxen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

0850 241 81 48 numarası Exxen çağrı merkezi numarasıdır. Exxen müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 Exxen müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Exxen Yardım Merkezi

Exxen müşteri temsilcisine bağlanmak için 0850 241 81 48 numarasını aramalısınız. Exxen yardım merkezine ulaşmak için yardim-exxen.ortusdesk.com/ adresini kullanmanız gerekmektedir.

Exxen Yardım Merkezi Destek

Exxen yardım merkezinden destek almak için yardim-exxen.ortusdesk.com/ adresini hemen ziyaret et.

[wpipa id="1020"]

Arama Sözcükleri: Exxen iletişim bilgileri, Exxen müşteri hizmetleri no, Exxen WhatsApp hattı, Exxen irtibat tel, Exxen canlı destek, Exxen müşteri temsilcisi, Exxen şikayet hattı, Exxen müşteri hizmetleri numarası, Exxen çağrı merkezi numarası, Exxen iletişim numarası, Exxen çağrı merkezi, Exxen müşteri hizmetleri direk bağlanma, Exxen para iadesi, Exxen abonelik iadesi, Exxen TV müşteri hizmetleri numarası, Exxen TV canlı destek, Exxen TV müşteri hizmetleri, Exxen 7 günlük ücretsiz üyelik, Exxen deneme, Exxen 7 günlük deneme, Exxen yıllık ücreti, Exxen rklmvr , Exxen rklmyk , Exxen ücretleri, Exxen müşteri hizmetleri telefon numarası, Exxen iletişim, Exxen iletişim no, Exxen iletişim 7/24 iletişim, Exxen 0850 241 81 48, Exxen 0850 li telefon numarası, Exxen 444 lü numarası, Exxen 444’lü telefon numarası, Exxen yardım 2021, Exxen destek 2021

Exxen 7 Günlük Ücretsiz Üyelik Yapma

Exxen 7 Günlük Ücretsiz Deneme

Exxen 7 Günlük Ücretsiz Deneme Nasıl Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[wpipa id="1020"]

 

Exxen 7 günlük ücretsiz üyelik nasıl yapılır? sorusunu cevabı bu paragrafta yer almaktadır. Öncelikle Exxen‘i www.exxen.com.tr adresine giderek ziyaret etmelisiniz veya Exxen mobil uygulamayı indirmelisiniz. Sonrasında ise yeni üyelikler için geçerli Exxen ücretsiz denemeyi almak için  ”Ad Soyad ve E-Posta” kısmını doldurarak 7 gün ücretsiz izle butonuna basmanız gerekmektedir.

Banka kartı veya kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde  Exxen sizden 1 Türk Lirası keser. Bu ücret doğrulama amaçlıdır. Yani sizlere daha sonra iade edilmektedir ve herhangi bir ekstrenize yansıma yapmamaktadır. Bazen 1 Türk Lirasının geri iadesinde gecikmeler oluşmaktadır. Bu gecikmeler banka veya teknik kaynaklı gecikmelerdir ve ekstrenize yansıma yapabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşsanız bile Exxen 7 günlük ücretsiz deneme için hiç bir ücret almaz.

Exxen İletişim

Exxen iletişim için Exxen müşteri hizmetleri telefon numarası, Exxen yardım merkezi, Exxen mail adresi, Exxen genel müdürlük adresi ve diğer Exxen iletişim bilgileri kullanılabilir. Ayrıca Acun medya iletişim telefonu olan 0212 324 88 56 numarasıda kullanılabilir. Exxen müşteri hizmetleri iş başvurusu için bu sayfada yer alan iletişim bilgileri kullanılabilr.

Exxen İletişim Mail Adresi

exxen@mail.comdatatr.com e-posta adresi Exxen’in mail adresidir.

Exxen İletişim Sosyal Medya Hesapları

Exxen müşteri hizmetleri telefon numarasına ihtiyaç duymadan Exxen sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Aşağıda yer alan Exxen sosyal medya iletişim hesapları ile Exxen iletişime de geçebilirsiniz.

Exxen Facebook hesabı: https://facebook.com/exxen . Exxen Facebook hesabını takip ederek Exxen paylaşımlarından haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Exxen‘e Facebook‘tan da ulaşabilirsiniz.

Exxen YouTube hesabı:https://youtube.com/Exxen Exxen YouTube hesabında neler var merak ediyorsan hemen Exxen YouTube kanalına gir ve Exxen YouTube paylaşımlarını kaçırma.

Exxen Instagram hesabı: https://instagram.com/exxen . Günümüzde hemen hemen herkes Instagram kullanmaktadır. Exxen kullanıcıları Instagram‘dan Exxen‘i takip ederek Exxen Instagram paylaşımlarını görebilirler.

[wpipa id="1020"]

Exxen Twitter hesabı: https://twitter.com/Exxentr . Twitter kullanıcıları aynı zamanda Exxen kullanıcıları olabiliyor. Bu durumda Exxen gönderilerini Twitter‘den takip etmek için bu hesabı takip edebilirsiniz.

Exxen TikTok hesabı:https://www.tiktok.com/@exxen? . Günümüzde bir çok fenomen TikTok hesabı kullanmaktadır. Bunların başında Cellat36 gelmektedir. Cellat36 Telefon Numarası (Özgür Deniz) başlıklı yazı ilginizi çekebilir. Exxen’in TikTok gönderileri için Exxen TikTok hesabını takip edebilirsiniz.

Exxen mix hesabı var mı sorusunun cevabı hayırdır. Henüz Exxen mix hesabı açmamıştır.

Exxen Genel Müdürlük Adresi

Levent Mahallesi Hayat Sk. No: 4/ Beşiktaş/İstanbul Exxen’in genel müdürlük adresidir. Bu adresi Exxen genel müdürlük ile iletişime geçmek için kullanabilirsiniz.

Exxen mail adresi üzerinden de yaşadığınız problemleri detaylı olarak bildirebilir; sorununuzun hızlı bir şekilde çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Exxen Para İadesi Almak

Exxen para iadesi almak istiyorsanız, Exxen üyelik iptali gerçekleştirmeniz gerekebilir. Exxen müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz veya benim yazdıklarımı okuyarakta Exxen para iadesi alabilirsiniz.

Kartınızdan çekilen Exxen ücreti; kart doğrulaması içindir. 1 TL olarak çekilen tutar aynı gün kartınıza iade edilir. (Bazı durumlarda bu 2-3 gün sürebilir.) Eğer yanlışlıkla abonelik satın aldıysanız yukarıda bulunan Exxen çağrı merkezi numarası üzerinden iade talebinde bulunabilirsiniz. Exxen müşteri hizmetleri telefon numarası yukarıda yer almaktadır.

Exxen Para İadesi Almak ve Exxen Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen abonelik iptali için öncelikle bilgisayar üzerindeki Chrome internet tarayıcısından Exxen.com‘a giriş yapın. Sağ üst menüde profil isminize tıklayın. Çıkan menüdeki ‘Hesap ve Ayarlar’ butonuna tıklayın. Abonelik Bilgilerim başlığı altından ‘Aboneliğimi iptal Et’ butonuna tıklayın. Sizden şifrenizi girilmeniz istenecektir. Şifrenizi girin ve iptal et butonuna tıklayın. Exxen müşteri hizmetleri telefon numarası ile Exxen müşteri hizmetlerini arayarakta Exxen abonelik iptali hakkında her zaman bilgi alabilirsiniz.

Exxen Fiyat

Exxen’in üyeliklerini incelediğimizde yıllık olarak 2 çeşit üyeliği bulunduğunu görmekteyiz. Bu çeşitlerden birincisi rklmvr üyeliğidir. rklmvr üyeliğinin fiyatı 99,90 Türk Lirası’dır. Bu üyelik çeşiti reklamlı olarak yayınlanan içeriklerden oluşmaktadır.

Exxen’in yıllık üyeliklerden ikincisi ise rklmyk üyeliğidir. rklmyk üyeliği reklamsız olarak yayınlanan içeriklerdir ve fiyatı 199,90 Türk Lirasıdır.Kısaca Exxen yıllık reklamsız ücreti 199,90 Türk Lirası iken Exxen yıllık reklamlı ücreti 99,90 Türk Lirası’dır. Exxen müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak Exxen müşteri hizmetlerine ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Exxen Fiyat Ne Kadar?

Exxen fiyatı, Exxen yıllık reklamsız ücreti isterseniz 199,90 Türk Lirası iken Exxen yıllık reklamlı ücreti isterseniz 99,90 Türk Lirası’dır.

Exxen Fiyat Yıllık Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Exxen’in yıllık ücretleri yukarıda da söylediğimiz gibi 199,90 ve 99,90 TL’dir.

0%

Exxen'i yeterli buluyor musunuz?

Exxen müşteri hizmetleri değerlendirmek https://musterihizmetlerino.com/

Reklamlar

Exxen'i her gün kullanıyor musunuz?

Reklamlar

Exxen üyeliklerinden memnuz musunuz?

Reklamlar

Exxen müşteri hizmetleri sorunlarınızı çözüyor mu?

Reklamlar

Exxen fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz?

Reklamlar

Exxen bedava izlediniz mi?

Reklamlar

Exxen giriş kolay mı?

Exxen Müşteri Hizmetleri Değerlendirme
Teşekkürler

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Exxen müşteri hizmetleri değerlendirme testi ile Exxen'i değerlendirdiğiniz için teşekkürler. Exxen müşteri hizmetlerinden memnun musunuz? Hemen ziyaret ve Exxen müşteri temsilcilerini değerlendir. Exxen nedir? Exxen neydi? Exxen Türkiye’nin dijital içerik platformudur. Exxen’de neler vardır peki? Exxen’de belgeseller, yarışmalar, filmler, diziler ve çok sayıda içerik vardır. Exxen Müşteri Hizmetlerinden Memnun Musunuz? 2021 Exxen müşteri hizmetlerini değerlendirmek ister misin? Hemen teste başla ve Exxen müşteri hizmetlerini değerlendir.Exxen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Exxen Müşteri Hizmetleri Ara başlıklı yazılarda Exxen müşteri hizmetleri telefon numarası ve Exxen iletişim bilgileri bulunur. Ayrıca Exxen çağrı merkezi numarası, Exxen müşteri temsilcisine bağlanma yolları da bulunur. Exxen Müşteri Hizmetlerinden Memnun Musunuz? Exxen Değerlendirme Testi Exxen Müşteri Hizmetleri Değerlendirme Testi de Exxen müşteri temsilcisini değerlendirmenin başka bir yoludur. Aşağıdaki testi değerlendirerek hemen Exxen müşteri hizmetlerini aramadan Exxen müşteri temsilcisini değerlendir. Exxen Müşteri Hizmetlerinden Memnun Musunuz? Hemen Yorumla Exxen müşteri temsilcisinden ne kadar memnunsun ve ek söylemek istediğiniz bir şeyler varsa yorumlar kısmına yorumlarınızı düşüncelerinizi ve şikayetlerinizi yapabilirsiniz. Exxen Twitter hesabını çok merak edenler oluyor. Exxen resmi Twitter hesabı:@exxentr Exxen TikTok hesabı için https://www.tiktok.com/@exxen bu adrese tıklamanız gerekir. Bu adrese tıkladıktan sonra Exxen’in TikTok hesabı karşınıza çıkacaktır. Hemen takip ederek Exxen’in TikTok’da yaptığı gönderileri görebilir ve takip edebilirsiniz.

Share your Results:

Daha fazla müşteri hizmetleri numarası için Müşteri Hizmetleri Numarası kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Exxen Müşteri Hizmetleri Değerlendirme Testi ilginizi çekebilir.

 

Hopi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hopi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Arama Sözcükleri: Exxen tv iletişim, Exxen tv müşteri hizmetleri, Exxen fiyat, Exxen giriş, Exxen platformu, Exxen abonelik, Exxen dizileri, Exxen Instagram, Exxen Twitter, Exxen Facebook, Exxen YouTube, Exxen Acun, Exxen kaç tl?, Exxen konuşanlar, Exxen nasıl izlenir, Exxen projeleri, Exxen programları, Exxen belgeselleri, www.exxen.com, Exxen tv giriş, Exxen tv ücretli mi?, Exxen uygulaması,Exxen 444 lü iletişim, Exxen destek iletişim, Exxen nedir?, Exxende olacak programlar, Exxen ne demek?, Exxen nereden izlenir?, Exxen sihirli annem, exxen. com. tr, exxen.com, Exxen başvuru, Exxen Acun Ilıcılı, Exxen Tv indir, Exxen Tv İzle, Exxen Tolga Çevik, www.exxen.com tr, Acun Exxen, Bedava Exxen, Exxen TV iletişim, Exxen iletişim metotları, Exxen müşteri temsilcisi numarası iletişim hattı

Bir Yorum Yap