Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getir müşteri hizmetleri telefon numarası, Getir iletişim mail adresi, Getir 444 lü numarası ve diğer tüm Getir iletişim bilgileri makalemizde yer alıyor.

Nazım Salur tarafından 2015 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Getir; Türkiye’nin ilk dijital alışveriş uygulaması olarak bilinir. Kurulduğu günden bu yana; sağladığı hizmet kolaylığı, yaptığı kampanyalar ve ürün çeşitliliği ile birlikte pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Getir Yemek ve Getir Büyük hizmetlerinin de aktif edilmesi ile Getir sektöründe lider konuma gelmiştir. Bu yazımızda sizlere sorun yaşayan kişiler için Getir müşteri hizmetleri telefon numarası ve firmaya ulaşabileceğiniz tüm Getir iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Getir; faaliyetlerine ilk önce İstanbul ilinin belirli ilçelerinde başlamıştı. Yapmış olduğu kampanyalar, 10 dakika içinde teslimat ve binlerce ürün çeşitliliği ile kısa süre içinde hızla büyüyerek önce İstanbul’un tüm ilçelerine; daha sonra da İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir ve Yalova illerinde faaliyetlerine başlamıştır. Her hafta kullanıcılarına sunduğu farklı indirimler ve kampanyalarla milyonlarca kullanıcı Getir’i severek kullanmaktadır.

Getir sadece online market uygulaması değil; yemek sipariş hizmeti de vermektedir. Anlaşmalı olduğu restaurantlar ve cafeler Getir uygulamasının Getir Yemek bölümünde listelenmekte; kullanıcılar restoranların menülerinden istediği yiyeceği sipariş edebilmektedir. Getir’de kullanıcıların en çok sevdiği özellikler ise şunlardır; kurye ile anlık iletişime geçebilme, kuryenin nerede olduğunu ve kaç dakika içerisinde adresinize ulaşacağını gösterme, sipariş notu ile dilediğiniz gibi yönlendirme yapabilme gibi.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bazı kullanıcılar Getir uygulamasını kullanırken veya bir sipariş verdiğinde bir takım sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Getir, sorun yaşayan kullanıcıların problemlerini hızlı bir şekilde çözümlemek adına Getir 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarasını aktif etmiştir. Bu numara üzerinden Getir çağrı merkezi yetkilisine ulaşabilir; verdiğiniz siparişler ile ilgili sorunları bildirebilir, ödeme problemleri veya teslim edilen ürünler ile ilgili yaşadığınız sorunları yetkililere bildirerek kısa süre içerisinde sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

0850 532 50 50

Getir’e istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi e-posta yolu ile de bildirebilirsiniz.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Getir müşteri temsilcisi telefon numarası 0850 532 50 50‘dir.

Getir İletişim

Getir iletişim yolları arasında Getir iletişim formu ve Getir e-posta adresi de yer almaktadır. Bu bilgiler aşağıda paylaşılmıştır. Ayrıca Getir sosyal medya hesapları şöyledir:

Getir Twitter hesabı:https://twitter.com/getir

Getir Instagram hesabı:https://www.instagram.com/getir/

Getir’in bildiğiniz başka iletişim kanalı varsa yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Ayrıca böreklerle ilgileniyorsanız Bülent Börekçilik İletişim başlıklı yazıda ilginizi çeker.

Getir İletişim Formu

https://www.getir.com/

Getir İletişim Mail Adresi

info@getir.com

Getir Genel Müdürlük Adresi

Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

Getir’in internet sitesinde bulunan Getir iletişim formu üzerinden de taleplerinizi Getir’e iletebilirsiniz. Mevcutta Getir WhatsApp hattı maalesef bulunmamaktadır.

Arama Sözcükleri: Getir iletişim bilgileri, Getir müşteri hizmetleri no, Getir WhatsApp hattı, Getir irtibat tel, Getir canlı destek, Getir müşteri temsilcisi, Getir şikayet hattı, Getir müşteri hizmetleri numarası, Getir çağrı merkezi numarası, Getir iletişim numarası, Getir çağrı merkezi, Getir müşteri hizmetleri direk bağlanma, Getir müşteri temisilcisi telefon numarası, Getir çağrı merkezi telefon numarası, Getir canlı destek, Getir şikayet hattı, Getir canlı yardım, Getir çağrı merkezi iletişim numarası

Bir Yorum Yap