GKN Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GKN Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası  ayrıca GKN Kargo iletişim mail adresi, GKN Kargo 444 lü numarası ve diğer tüm GKN Kargo iletişim bilgileri burada.

GKN Kargo; 2021 yılında İstanbul merkezli olarak Gökhan Akyürek tarafından kurulmuş bir kargo firmasıdır. Bu yazımızda sizlere GKN Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası ve GKN Kargo iletişim bilgilerinden detaylı olarak bahsedeceğiz.

GKN Kargo; Türkiye’nin en büyük kargo firması olma mottosuyla kurulmuştur. Depolama, nakliye ve dağıtım gibi lojistik sektörünün her alanında hizmet veren firma; yatırımlarına ve faaliyetlerini hızla sürdürmektedir.

GKN Kargo 444 lü müşteri hizmetleri numarası ve GKN Kargo müşteri hizmetleri numarası yazının devamında yer almaktadır. Hatta GKN kargo mail adresi ve GKN Kargo adresi de yazının devamında yer almaktadır.

GKN Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

+90 549 821 63 63

GKN Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 lü

444 10 63 numarası 444 lü GKN Kargo müşteri hizmetleri telefon numarasıdır.

GKN Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi

operasyon@gknkargo.com adresi GKN Kargo iletişim mail adresidir.

GKN Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GKN Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

GKN Kargo Genel Merkez Adresi

İkitelli Osb. Mah. Giyim Sanatkarları 1A Blok Sokak Giyim Sanatkarları Ticaret Merkezi. Sitesi 1A blok Apt No:1A blok 217 Kat:2 Başakşehir / İstanbul / Türkiye

GKN Kargo İletişim Formu

GKN Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GKN Kargo iletişim formu için tıklayınız. Bu adreste ki iletişim formunu doldurarak GKN Kargo ile iletişime 7/24 geçebilirsiniz.

GKN Kargo hizmetlerini görmek için https://gknkargo.com/hizmetlerimiz/ adresini ziyaret etmelisiniz.

beIN Connect Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazımda beIN Connect nasıl ücretsiz alınır onu anlattım. Ayrıca beIN Connetct müşteri hizmetleri numaraları ve daha fazlası bu makalede. Hemen ziyaret et beIN Connect ayrıcalıklarından yararlan.

GKN Kargo Sosyal Medya İletişim

GKN Kargo Twitter hesabı: https://twitter.com/gknkargo

GKN Kargo Facebbok hesabı:https://www.facebook.com/gkn.kargo/

Daha fazla GKN Kargo sosyal medya hesabı biliyorsanız yorumlar kısmına bunları yazarsanız bizde makelemize ekleriz. GKN Kargo yorumlarınızı veya GKN Kargo değerlerdirmelerinizi yorumlar kısmına yazarsanız süper olur.

Arama Sözcükleri: GKN Kargo iletişim bilgileri, GKN Kargo güncel müşteri hizmetleri no, GKN Kargo WhatsApp hattı, GKN Kargo irtibat tel, GKN Kargo canlı destek, GKN Kargo müşteri temsilcisi, GKN Kargo şikayet hattı, GKN Kargo güncel müşteri hizmetleri numarası, GKN Kargo çağrı merkezi numarası, GKN Kargo iletişim numarası, GKN Kargo çağrı merkezi, GKN Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

Bir Yorum Yap