Hotpoint Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hotpoint müşteri hizmetleri telefon numarası, Hotpoint müşteri hizmetleri iletişim, Hotpoint iletişim. 444 Hotpoint şikayet hattı, Hotpoint çağrı merkezi gel.

Hotpoint nedir? Öncelikle bu soruya cevap vermek istedim. Hotpoint Amerikan ve Avrupa el aletleri markası olan bir firmadır. 1911 yılında kurulan bu firma 1920 yılında ingiliz pazarına girmeyi başarmıştır. Üretim konuları ise teknoloji, elktronik, beyaz eşyadır. Örneğin buzdolabı, çamaşır makinası, kurutma makinası, fırın gibi aletler. Bu hizmetleri veren her firmada olması gereken temel özelliklerden bir taneside müşteri hizmetleri desteğidir. Çünkü desteği olmayan bir ürünü kimse almak istemez. Alsa bile bir kez alır 2.ye olmaz buda firmalar için büyük dezavantaj demektir. O yüzden Hotpoint firmasıda müşteri hizmetlerine oldukça önem göstermiştir. Hatta müşterilerinin öneri ve isteklerinide değerlendirmektedir. Tamamen görüşlere açık bir firmadır.

Hotpoint site adresi www.hotpoint.eu‘dur. Hotpoint bir çok ülkede hizmet vermektedir. O yüzden Hotpoint’in sitesini ziyaret ederek inceleme yapabilirsiniz. Örneğin Hotpoint müşteri hizmetleri ve Hotpoint destek için www.hotpoint.eu/register bu sayfayı ziyaret etmelisiniz. Hotpoint desteği için twitter.com/hotpointsupport‘a adresinede bakabilirsiniz.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Hotpoint Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hotpoint Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Hotpoint İletişim

444 50 10 numarası Hotpoint müşteri hizmetleri numarasıdır. Hotpoint çağrı merkezi ile sadece Pazartesi – Cuma saat 08:00- 20:00 iletişim kurabilirsiniz.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Hotpoint müşteri temsilcisi numarası 444 50 10‘dur.

Exxen Müşteri Hizmetleri Değerlendirme Testi başlıklı yazı Exxen kullanıyorsanız ilginizi çeker.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri İletişim

Hotpoint müşteri hizmetleri ileşim numarası ve Hotpoint iletişim mail adresi ve  Hotpoint çağrı merkezi numaraları bu sayfada yazılırdır. İstediğinizi kullanarak Hotpoint müşteri temsilcine ulaşabilrisiniz.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi

service.tr@indesit.com mail adresi Hotpoint mail adresidir.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri İletişim Şikayet Hattı

Hotpoint şikayet hattı için 444 50 10 numarasını aramanız gerekmektedir. Hotpoint şikayetlerinizi Pazartesi – Cuma saat 08:00- 20:00 yapabilirsiniz.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arama Sözcükleri: Hotpoint, Hotpoint müşteri hizmetleri, Hotpoint müşteri hizmetleri telefon numarası, Hotpoint müşteri hizmetleri numarası, hotpoint müşteri hizmetleri telefon numarası iletişim, Hotpoint iletişim. Hotpoint şikayet, Hotpoint şikayet hattı, Hotpoint çağrı merkezi, Hotpoint irtabet telofunu, Hotpoint destek hattı, Hotpoin müşteri temsilcisi numarası, Hotpoint müşteri temsilcisi telefon numarası

Bir Yorum Yap