Martı Scooter Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Martı Scooter müşteri hizmetleri telefon numarası ile Martı Scooter müşteri temsilcisi ara. Martı Scooter iletişim mail adresi ve Martı Scooter iletişim burada.

Son dönemin ünlü modası, sokaklarda sıklıkta gördüğümüz elektrikli scooter’lar. Türkiye’de anlık scooter kiralama uygulamasının öncüsü ve sektöründe lider olan MARTI Scooter; kurulduğu günden bu yana kullanımı en hızlı yaygınlaşan ulaşım araçlarından bir tanesi. Bu yazımızda sizlere Martı Scooter müşteri hizmetleri telefon numarası ve Martı Scooter iletişim firma yetkililerine ulaşabileceğiniz tüm MARTI iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafından 2019 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan MARTI; faaliyetlerine ilk olarak İstanbul’un belirli ilçelerinde başlamıştır. Çok kısa sürede bilinirliği artan MARTI; önce İstanbul’un tüm ilçelerinde, daha sonra da Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Gaziantep, Ordu, Yalova ve Bodrum gibi yerleşim yerlerinde de kullanıma sunulmuştur.

MARTI’da işleyiş şu şekildedir; MARTI kiralamak için MARTI mobil uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Mobil uygulama üzerinden size en yakın ve kiralanmaya müsait Martı’ları görüntüleyebilirsiniz. Yanına gittiğiniz MARTI scooter’daki QR kodu mobil uygulamadan okutmanız halinde sizden ilk kiralama ücreti ve depozito ücreti alınır. Ardından otomatik olarak güvenlik kilitleri açılır ve Martı’yı kullanabilirsiniz.

Martı Scooter ile saate 18km hız yapabilirsiniz. Ücretlendirme ise ilk kiralama ücretinin yanında dakikalık bazda işler. Kaç dakika kullanırsanız o kadar ödeme yaparsınız. Kullanımınızı tamamladıktan sonra örneğin en yakın elektrik direğine Martı scooter’ı bağlayarak yolculuğunuzu sonlandırabilirsiniz. Uygulama sizden scooter’ı bağladığınıza dair fotoğraf isteyecektir. Onaydan sonra depozito ücreti kartınıza geri yatırılır.

Bazı durumlarda Martı scooter kullanıcıları bir takım problemlerle karşılaşabilmektedir. Bunlar sıklıkla; ödeme problemleri, scooter kiralama esnasında yaşanan problemler, scooter ile yapılan kazalar gibi. Bu noktada kullanıcılar Martı Scooeter 444’lü müşteri hizmetleri numarası üzerinden Martı Scooter müşteri temsilcisine bağlanmak ve problemlerinin hızlı bir şekilde çözülmesini istemektedirler. Martı Scooter çağrı merkezi numarası vardır.

Martı Scooter Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Martı Scooter Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Martı Scooter müşteri hizmetleri telefon numarası iletişim

 

[wpipa id="1020"]

Martı Scooter müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 800 61 25dir. Hemen arayarak Martı Scooter müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Martı Scooter uygulaması üzerinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ butonuna tıklarsanız; Martı Scooter yetkilileri sizi hemen arayarak sorunlarınızı dinleyecektir. Bu numara üzerinden yaşadığınız tüm problemleri Martı Scooter müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

Martı’ya e-posta yolu ile de ulaşabilirsiniz. Exxen kullanıyorsanız. Exxen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazı ilginizi çekebilir.

Martı Scooeter şikayet ve önerilerinizi Martı Scooter müşteri hizmetlerinine yapabilirsiniz.

Martı Scooter Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

[wpipa id="1020"]

0850 800 61 25 numarası Martı Scooter müşteri hizmetleri telefon numarası olarak kullanılır.

Martı Scooter Müşteri Hizmetleri Ara

Martı Scooter müşteri hizmetlerini aramak için yukarıda yer alan 0850’li Martı Scooter müşteri hizmetleri numarası aranmalıdır. Martı müşteri temsilcisi ile görüşmeye başladığınızda, sorularınızı müşteri temsilcisine sorabilirsiniz. Sorularınız ve sorunlarınız çözüme kavuşacaktır.

Martı Scooter İletişim

Martı Scooter iletişim için Martı Scooter müşteri temsilcisini arayabilir veya bu sayfada yer alan Martı Scooter iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Ama en kolay Martı Scooter iletişim yolu Martı Scooter müşteri hizmetlerini telefon numarasını aramaktır.

Martı Scooter İletişim Mail Adresi

destek@marti.tech adresi Martı Scooter‘in mail adresidir.

Martı Scooter İletişim Sosyal Medya Hesapları

Martı Scooter resmi web sitesi: https://www.marti.tech/

Martı Scooter Instagram hesabı:@martiturkiye

Martı Scooter Nasıl Çalışır?

Martı Scooter’i çalıştırmak için önce Martı Scooter uygulamasını indiriniz. Aşağıda Google Play ve App Store indirme linkleri mevcuttur.

Martı Scooter Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Martı Scooter uygulamasını kurup açtıktan sonra uygun bir Martı Scooter bulun ve Martı Scooter’i serbest bırakın ve özgürlüğün tadını çıkartın. Yolculuğunuz bittikten sonra Martı Scooter’i diğer insanları rahatsız etmeyecek şekilde park ettikten sonra yolcuğunuzu sonlandırabilirsiniz.

Martı Scooter Uygulaması İndirme

Google Play Martı Scooter uygulamasını indirmek için tıklayınız.

App Store’den Martı Scooter uygulamasını indirmek için tıklayınız.

[wpipa id="1020"]

Martı Scooter Fiyatlandırma

BinBin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BinBin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Adresi

Martı Scooter fiyatları şimdilik Yolculuğa başlamak ₺1,99 ve ₺0.59 / dakika olarak belirlenmiştir. Bu fiyat gün geçtikçe değişebilir. Lütfen Martı Scooter kullanmadan önce güncel fiyatları sorunuz.

Arama Sözcükleri: Martı Scooter iletişim bilgileri, Martı Scooter müşteri hizmetleri no, Martı Scooter WhatsApp hattı, Martı Scooter irtibat tel, Martı Scooter canlı destek, Martı Scooter müşteri temsilcisi, Martı Scooter şikayet hattı, Martı Scooter müşteri hizmetleri numarası, Martı Scooter çağrı merkezi numarası, Martı Scooter iletişim numarası, Martı Scooter çağrı merkezi, Martı Scooter müşteri hizmetleri direk bağlanma, Martı Scooterları, Martı çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Martı teknik destek, Martı iletişim numarası, Martı Scooter iletişim hattı, Martı Scooter çağrı merkezi, Martı Scooter fiyatları, Martı Scooter Play Store, Martı Scooter App Store, Martı Scooter sosyal medya iletişim, Martı Scooter nedir?, Martı Scooter avantajları, Martı Scooter nerelerde var, Martı Scooter nasıl kullanılır, Martı.tech, Martı Scooter müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

5 Yorum

  1. Martı müşteri hizmetleri arıyorum 2 Ağustos 2021
    • Necdet 7 Ağustos 2021
  2. Alı cihat yakut 7 Ağustos 2021
  3. Orhan yavuz 30 Ağustos 2021
  4. Seda YEŞİLYURT 3 Ekim 2021

Bir Yorum Yap