Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Papara müşteri hizmetleri telefon numarası ile Papara müşteri temsilcisine direk bağlan. Papara numarası ve Papara iletişim bilgileri bu sayfada yer alıyor.

Papara nedir? Papara 2016 yılının Nisan ayında faaliyetlerine başlayan Papara; online para transfer uygulamalarından birisidir. Kullanım kolaylığı, düşük işlem ücreti ve bankaya gitmeye gerek kalmadan üye olunması gibi sebepler ile pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu yazımızda Papara müşteri hizmetleri telefon numarası ve şirkete ulaşabileceğiniz tüm Papara iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Papara herhangi bir bankaya bağlı değildir. Bu da akıllara Papara yasal mı? sorusunu getirmektedir. Türkiye’de elektronik olarak bankacılık işlemlerini denetleyen kurum olan BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu izni ile faaliyetlerini sürdüren Papara yasaldır ve kurulduğu günden bu yana hızla büyüyerek milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Papara bünyesinde sadece mobil uygulaması ile değil; ön ödemeli kart olan MasterCard anlaşmalı tıpkı banka kartı işlevi gören Black ve Lite Card türleri ile de müşterilerine hizmet verir. Papara Black Kart tamamen ücretsizdir, ücretsiz bir şekilde tarafınıza teslim edilir. Papara Lite Card ise Papara ile anlaşmalı yerlerden satın alabileceğiniz bir kart türüdür. Satın aldığınız ücret hesabınıza geri iade edilir.

Kullanıcılar Papara’ya üye olarak bir başka Papara üyesine tamamen ücretsiz bir şekilde para gönderebilmektedir. Ayrıca Papara hesabınızdaki parayı normal banka hesabınıza da birkaç saniye içerisinde kolayca çekebilirsiniz. Papara hesabınıza para yüklemek de oldukça kolaydır. Bankanızın internet şubesinden, ATM’lerden ve belirli Papara noktalarından kolayca Papara hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Papara son zamanlarda yapmış olduğu cashback kampanyaları, sunduğu avantajlar ve kolaylıklarla pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Çünkü Papara hesabına para gönderme avantajlı ve kolaydır. Papara kesinti ücretleri, Papara limit yükseltme ve papara onaysız hesap hakkında Papara müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Papara kullanıcıları zaman zaman bir takım problemlerle karşılaşabilmektedir. Bu problemlerden en yaygınları ise; para transferinin gerçekleşmemesi, yanlış Papara numarasına para gönderimi, Papara şifresini unutma veya Papara hesabına giriş yapamama gibi sıralanabilir. Papara ekibi; bu tür sorun yaşayan kullanıcılarının problemlerini hızlı bir şekilde çözümleyebilmek adına Papara 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarasını aktif etmiştir. Bu numara üzerinden Papara çağrı merkezi yetkilisine ulaşabilir; sorununuzu Papara müşteri temsilcisi ile detaylı bir şekilde görüşerek hızlı bir şekilde çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

0850 340 0 340 numarası papara müşteri hizmetleri numarası olarak kullanılmaktadır. Papara iletişim numarasıyla müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Papara‘ya e-posta yolu ile de ulaşabilir; istek, ömeri, görüş ve şikayetlerinizi e-posta üzerinden Papara yetkililerine iletebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki; maalesef Papara WhatsApp hattı henüz yoktur. Ayrıca Papara hesap kapatmak veya papara hesap silmek için papara müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Paribu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazı ilginizi çekebilir.

Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Papara müşteri temsilcisi telefon numarası 0850 340 0 340‘dır. Bu numarayı arayarak Papara müşteri temsilcisine bağlandığınızda kısa sürede Papara sorunlarınıza geri dönüş alırsınız.

Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile Papara Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Papara çağrı merkezi numarasını arayarak Papara müşteri temsilcisine bağlan. Papara ilei

Papara İletişim

Papara iletişim için sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Hepsi güncel iletişim bilgileridir. Ayrıca aşağıda yer alan Papara sosyal medya hesaplarını takip ederek Papara yeniliklerinden haberdar olabilirsiniz.

 1. Papara Twitter hesabı:@Papara
 2. Papara Instagram hesabı:@papara
 3. Papra Facebook hesabı:www.facebook.com/paparatr
 4. Papara Youtube Kanalı:www.youtube.com/channel/UC7ZT2YpWxUqlG4HTy0jrSwQ
 5. Papara Linkedin hesabı: www.linkedin.com
 6. Papara AppStore uygulaması indirmek için tıklayınız.
 7. Papara Google Play uygulaması indirmek için tıklayınız.
 8. Papara giriş adresi için tıklayınız.

Papara İletişim Genel Müdürlük

Fatih Sultan Mehmet, Balkan Cd. No:62, 34696 Ümraniye/İstanbul adresi Papara’nın genel müdürlük adresidir. Papara genel müdürlük telefon numarası ise 0850 340 03 50‘dir.

Papara fax numarası ise 0216 545 67 50‘dir. Papara hakkında daha fazlasını öğrenmek için Papara müşteri hizmetleri telefon numarası kullanılmalıdır.

Papara İletişim Mail Adresi

destek@papara.com mail adresi Papara e-posta adresidir.

Papara giriş için papara mobil uygulamasını veya www.papara.com‘u kullanabilirsiniz. Ayrıca Papara uygulama ve papara.com‘dan papara hesabı açabilir ve Papara kart başvursunda bulunabilirsiniz.

Ek olarak Papara işlem limitleri, Papara limit yükseltme, Papara para yatırma ücreti, Papara gece para yatırma, Papara banka havalesi, Papara iban numarası ve daha fazlası için papara.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arama Sözcükleri: Papara iletişim bilgileri, Papara müşteri hizmetleri no, Papara WhatsApp hattı, Papara irtibat tel, Papara canlı destek,  Papara müşteri hizmetleri tel, Papara müşteri temsilcisi, Papara şikayet hattı, Papara müşteri hizmetleri numarası, Papara çağrı merkezi numarası, Papara iletişim numarası, papara müşteri hizmetleri telefon numarası, papara çağrı merkezi numarası, papara şikayet Papara çağrı merkezi, Papara müşteri hizmetleri direk bağlanma, Papara müşteri hizmetleri destek, Papara hesap kapatmak, Papara kesinti ücretleri, Papara onaysız hesap, Papara iletişim no, Papara giriş, Papara mobil uygulama, www.papara.com, Papara mobil uygulama, Papara kart başvurusu, Papara iletişim, Papara çağrı merkezi, Papara müşteri hizmetleri, Papara telefon numarası, Papara irtibat tel, Papara şikayetvar, Papara iletişim hattı

3 Yorum

 1. ali 31 Ocak 2021
 2. mehmet 31 Ocak 2021
 3. Ferdi 15 Ağustos 2021

Bir Yorum Yap