Tinder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tinder müşteri hizmetleri telefon numarası,  Tinder iletişim mail adresi, Tinder 444 lü numarası ve diğer tüm Tinder iletişim bilgileri makalemizde yer alıyor.

12 Eylül 2012 tarihinde IAC tarafından faaliyete sunulan Tinder; dünyanın en çok kullanıcı sayısına sahip arkadaşlık uygulaması olarak bilinir. Milyonlarca kullanıcı sayısı ile arkadaşlık uygulamaları kategorisinde lider konumunda olan Tinder’in kullanımında bazen sorunlar yaşanabilmektedir. Bu yazımızda ise uygulama yetkililerine ulaşabileceğiniz Tinder müşteri hizmetleri telefon numarası ve diğer Tinder iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Tinder hem mobil hem de bilgisayar üzerinden kullanılabilir. Mobil tarafında iOS ve Android işletim sistemlerine özel uygulaması bulunmaktadır. Tinder tamamen ücretsizdir ancak; bazı avantajlara sahip ücretli abonelik çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir; Tinder Platinum, Tinder Gold ve Tinder Plus. Ayrıca ücretli üyelik sahibi olmadan sadece ücretini ödeyerek match listesinde hızlı bir şekilde görünmek için Boost özelliğini satın alabilirsiniz.

Diğer mobil uygulamalarda olduğu gibi Tinder kullanımı esnasında da kullanıcılar bir takım sorunlarla karşılaşabilmektedir. Bu noktada; Tinder 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef yoktur. Ancak kullanıcılar yaşadıkları problemleri Tinder iletişim mail adresi ve Tinder iletişim formu üzerinden Tinder yetkililerine ulaşabilirler.

Tinder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tinder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişm

214-853-4309 (Yurtdışı numarasıdır, Türkiye içinden aramalarda operatörünüz tarafından yüksek tarifeden ücretlendirilirsiniz.)

Yukarıda belirttiğimiz üzere Tinder e-posta adresinden de şirkete ulaşabilirsiniz.

Tinder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Alternatifi Tinder İletişim Mail Adresi

https://www.help.tinder.com/hc/tr adresi Tinder mail adresidir.

Tinder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Tinder müşteri temsilcisi telefon numarası 214-853-4309‘dur. Sadece yurtdışı numarası olduğunu hatırlatmak isterim.

Uber Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve  Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazılar ilginizi çeker.

Arama Sözcükleri: Tinder iletişim bilgileri, Tinder müşteri hizmetleri no, Tinder WhatsApp hattı, Tinder irtibat tel, Tinder canlı destek, Tinder müşteri temsilcisi, Tinder şikayet hattı, Tinder müşteri hizmetleri numarası, Tinder çağrı merkezi numarası, Tinder iletişim numarası, Tinder çağrı merkezi, Tinder müşteri hizmetleri direk bağlanma, Tinder çağrı merkezi telefon numarası, Tinder müşteri temsilcisi telefon numarası, Tinder yurtdışı müşteri temsilcisi telefon numarası

Bir Yorum Yap