Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ile Trendyol müşteri temsilcisi ara. Trendyol çağrı merkezi numarası ve Trendyol iletişim bilgileri bu sayfadadır.

Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarasından önce biraz Trendyol‘dan bahsetmek istedim. 2010 yılında kurulan, Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketidir. Bu yazımızda sizlere dünyanın önde gelen platformları arasında da yer alan Trendyol alışveriş sitesinden, Trendyol müşteri hizmetleri numarası ve Trendyol iletişim bilgilerinden detaylı olarak bahsedeceğim.

Trendyol, ülkemizin lider Ar-Ge merkezlerinden Trendyol Tech‘e ve hızlı bir şekilde gelişen taşıma ağı olarak kullanılan Trendyol Express‘e sahiptir. Hızla büyüyen Trendyol ikinci el ürün platformu olan Dolap ile değer üretmeye devam etmektedir. Ayrıca Trendyol, Ar-Ge’ye %28 pay ayırmaktadır.

Trendyol, ekip çalışmasını benimsemiş bir firmadır. Trendyol için başarının tek yolu ekip çalışmasıdır. Trendyol, ekip olarak aynı hedefe koşarken, birbirlerine güvenmeyi ve destek olmayı ihmal etmeyen bir şirkettir. Ayrıca Trendyol, daha bir ekip olmak için geri bildirimlere çok önem vermektedir.

Trendyol, müşterilerinin en iyi deneyimi yaşamaları için ekstra çalışmalar yapmaktadır. Egosu, unvanı ve hiyerarşisi olmayan bu şirket ile kolay ve açık bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İyi bir dinleyici olan Trendyol, değişim ve sürekli gelişim konusunda binbir türlü yol aramaktadır. İşinin sahibi olan Trendyol sonuç odaklı hareket ederek destek konusunda çok iyi seçeneklere sahiptir.

Trendyol, basında kobilere sunduğu 80 milyon liralık destek paketiyle örnek bir davranış sergilemiştir. Trendyol‘un sunduğu desteğin içeriğinde ise eğitim, finansman ve pazarlama desteği yer almaktaydı.

Trendyol 2019 yılında, 200 milyon ürün satışının gerçekleştiği açıkladı. O zaman 20 milyon mobil uygulama indirme oranını yakalayan Trendyol, şu anda büyümeye hız kesmeden devam etmektedir. Trendyol‘un 2020’de aktif müşteri sayısı 19,3 milyonu bulmuştur.

Trendyol, TOBB ile ”Trendyol ile işini büyüt KOBİ destek programını başlatmıştı. Trendyol‘un 2020 yılında istihdam etkisi 1,1 milyon olurken, satıcılarının %98 yerli şirketlerden oluşmaktadır. Demet Mutlu’nun kurduğu Trendyol‘da 17 bin girişimci kadının satışa başlamıştır.

Trendyol 444 lü müşteri hizmetleri numarası veya 444 lü telefon numarası kullanmak yerine 0212 li telefon numarası kullanmaktadır.

Başlıklar

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

0212 331 0 200

Yukarıda belirttiğim Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ve Trendyol çağrı merkezi numarası üzerinden Trendyol yetkililerine ulaşabilir; yaşadığınız problemi hızlı bir şekilde çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol çağrı merkezi hafta sonu ve hafta içi 08:30 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca sorunlarınızı Trendyol canlı destek hattı üzerinden de bağlanarak çözebilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

Trendyol ile ilgili sorunlarınızı en kısa zamanda çözmek istiyorsanız, Trendyol müşteri hizmetleri direk bağlanma yolunu mutlaka denemelisiniz. Bu yolun ilk adımı Trendyol müşteri hizmetlerini telefon numarası ile Trendyol müşteri hizmetleri aramaktır. Sonrasında 4 ve 7 tuşlarına basmanız sizi müşteri hizmetlerine kavuşturacaktır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444’lü

Trendyol 444 lü müşteri hizmetleri numarası veya 444 lü telefon numarası kullanmak yerine 0212 li telefon numarası kullanmaktadır.

Trendyol Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Trendyol’un çağrı merkezi numarası 0 212 331 0 200‘dür. Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarsı olarakta kullanılan bu numara ile Trendyol müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Trendyol Çağrı Merkezi Telefon Numarası 0 212’li

Trendyol 212 li telefon numarası 0212 331 0 200‘dür. Yani Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ile aynıdır.

Trendyol Çağrı Merkezi Faks Numarası

0 212 332 18 93

Yukarıda bulunan Faks numarası ile Trendyol müşteri hizmetlerine ulaşabilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Trendyol Müşterti Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Müşterti Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim

Trendyol’un müşteri temsilcisine ulaşmanın bir çok yolu vardır. Bu yollar bu makalede anlatılmıştır. İstediğiniz gibi Trendyol müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Ama Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ara ile daha rahat Trendyol müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

www.trendyol.com/iletisim.html

Yukarıdaki formu doldurarak Trendyol’un müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeniz mümkündür. Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası alternatifi olarak sıklıkla kullanılan bir forumdur.

Trendyol İletişim Mail Adresi

destek@trendyol.com

Trendyol‘a sorunlarınızı yukarıdaki e-posta adresi ile iletişeme geçerekte çözebilirsiniz. Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası alternatifi olarak Trendyol mail adresi kullanılabilir.

Trendyol Canlı Yardım

Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası yerine Trendyol canlı destek için mobil uygulama veya web sitesi tercih edebilirsiniz. Trendyol canlı destek adresi:www.trendyol.com/yardim/sorular?liveChat=True‘dir.

Trendyol Genel Müdürlük Adresi

Trendyol’un genel müdürlüğüyle iletişime geçmek için bir çok yol mevcuttur. Bunlardan en kolay olanı Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçmektir. İletişime geçmenizi sağlayacak Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ve Trendyol adresi aşağıda yer almaktadır.

Trendyol’un genel müdürlük adresi: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

Trendyol Genel Müdürlük Telefon Numarası

0212 331 0 200 numarası ile kolay bir şekilde Trendyol’un genel müdürlüğüne ulaşabilirsiniz. Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ile aynı numaradır.

Trendyol İnsan Kaynakları Telefon Numarası

0212 331 0 200 numarasını aradığınızda gerekli tuşlamaları yaparak insan kayanklarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

0212 331 0 200 numarasını arayarak şikayetlerinizde bulunabilirsiniz. Trendyol geri bildirimlere, görüşlere önem veren bir firma olduğu için önerilerinizide belirtebilirsiniz.

Trendyol Express

Trendyol Express Müşteri Hizmetleri

Trendyol Express

Trendyol Express, Trendyol Group‘un kargo şirketidir.

Trendyol Express iletişim

trendyolexpress.com/iletisim adresini kullanarak veya Trendyol Express telefon numarasını arayarak Trendyol Express ile iletişim kurabilirsiniz. Trendyol Express taşıyıcı olmak için trendyolexpress.com/tasiyici-ol bu adresi ziyaret edip formu doldurmanız gerekmektedir.

Trendyol Express İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Güçlü Kadınlar Programı

Trendyol’un güçlü kadınlar programından yararlanmak istiyorsanız ve detaylı bilgi almanız gerekiyorsa; mutlaka www.trendyol.com/s/guclu-kadinlar-programi adresini ziyaret ediniz. Bu adreste aradığınız cevapları rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca takıldığınız yer olursa Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ile Trendyol müşteri temsilcisini aranabilir.

Trendyol Müşterti Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Müşterti Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Akademi

akademi.trendyol.com

Yukarıda bulunan adres ile Trendyol Akademi‘ye giriş yapabilirsiniz. Trendyol’da satıcı olma adımları sırası ile şöyledir; başvuru, değerlendirme ve onay, bilgi ve belge yükleme, ürün yükleme ve satış. Trendyol satıcı başvurusu yapmak için aşağıdaki adresi ziyaret edip formu doldurmanız gerekmektedir.

partner.trendyol.com/onboarding/satici-formu

Trendyol yemek başvurusu için yapılması gereken yemek.basvuru@trendyol.com adresine başvuru e-postanızı atmaktır.

Trendyol  Akademi Satıcı Canlı Destek Var mı?

Yeniliklerle gündemden düşmeyen e-ticaret platformu Trendyol‘da satıcı canlı destek vardır.

Trendyol Operasyon Merkezi

DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. , Akse Mahallesi 552. Sk. No: 11 Çayırova/Kocaeli

Yukarıda bulunan adres Trendyolun operasyon merkezi adresidir.

Trendyol Kep Adresi

dsm@hs02.kep.tr adresi Trendyol Kep adresidir.

Trendyol Ödeme Türleri

Trendyol alışverişlerinde kredi kartı, banka kartı, dijital cüzdan ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Trendyol kapıda ödeme henüz aktif değildir. Trendyol mobil ödeme ise çoğu alışveriş sitesinde olmadığı gibi Trendyol‘da da yoktur.

Trendyol Ödeme Türleri ve Trendyol Kapıda Ödeme Var Mı?

Trendyol’un ödeme yöntemleri arasında kapıda ödeme seçeneği şimdilik aktif değildir. Bu konu ile ilgili firmaya geri dönüşler sağlanırsa, Trendyol ekibi bu konuyu değerlendirecektir.

Trendyol Kategorileri

Trendyol’un kategorileri; kadın, erkek, çocuk, bebek, otomobil ve motosiklet, petshop, sağlık ev ve yaşam, kozmetik, ayakkabı ve çanta, saat ve aksesuar, elektronik, süper market, spor ve outdoor, yapı market ve diğer kategorilerden oluşmaktadır. Kısaca Trendyol’da yok yoktur. Aradığınız çoğu ürünü Trendyol’da bulabilirsiniz.

Trendyol Kampanyalar

Günümüzde kamanyalar bi hayli önemli hale gelmiştir. Trendyol aktif kampanyalar için https://www.trendyol.com/s/kampanyalar adresine gitmeniz gerekmektedir. Trendyol güncel kampanyalar ile müşterilerini memnun etme konusunda oldukça kararlıdır. Trendoyol kampayanlar konusunda sorularınızı Trendyol müşteri hizmetlerine Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile sorabilirsiniz.

Trendyol İndirim

Trendyol indirimli ürünleri siteden ve uygulamadan kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Trendyol‘un ana sayfasında ve kampanyalar kısmında bir çok indirimli ürünü bulmanız mümkündür. Trendyol indirim kodu ve Trendyol indirim kuponularını ise googlede arayarak bulabilirsiniz. Operatörler bazı kampanyalarda müşterilerine Trendyol indirim kodu verebilir. Ayrıca Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ile Trendyol müşteri temsilcisinden Trendyol indirimleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Trendyol Sıkça Sorulan Sorular

Trendyol şirketine sıkça sorulan sorular vardır. Bu soruların cevaplarına www.trendyol.com/yardim/sorular/ adresinden ulaşabilirsiniz. İsterseniz Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ile de sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

www.trendyol.com/yardim/sorular?liveChat=True

Trendyol Sosyal Medya Hesapları

Trendyol Linkedin hesabı: (Trendyol Group), tr.linkedin.com/company/trendyolgroup

Trendyol Facebook hesabı: @Trendyol

Trendyol Twitter hesabı: @trendyol

Trendyol Instagram hesabı: @trendyolcom

Trendyol Youtube kanalı: www.youtube.com/trendyol

Trendyol Şirket Büyüklüğü

2010 yılında Demet Suzan Mutlu tarafından kurulan Trendyol’un Linkedin adresini baktığımızda 1001 – 5000 çalışanı olduğunu görebilmekteyiz.

Trendyol E-bülten İletişim Adresi

PR@trendyol.com‘dan Trendyol’un e-bülten listesine kayıt olabilirsiniz.

Trendyol İade Politikası

Trendyol iade süresi ürün elinize ulaştıktan sonra 15 gündür. İade ettiğiniz ürün şartlara uygunsa, ürün Trendyol’a ulaşır ve 2-10 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir. Ürününüz iade şartlarına uymuyorsa ne yazık ki adresinize geri yollanır. Ürün iadeniz tamamlandığında ise e-mailinize konuyla ilgili bilgilendirme mesajı gelir.

Trendyol‘da tek kullanımlık ürünler, son kullanma tarihi geçme ihtimali bulunan ürünler ve hızlı bozulan ürünler iade edilemez.

Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri,  mayo, bikini, kitap, iç giyim ürünleri, kopyalanabilir yazılım ve programlar, CD , DVD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.), ambalajı açılmamış, bozulmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. Yıpranmış, kullanılmış ürünlerin iadesi yapılmaz.

Beyaz eşya, ısıtıcılar, soğutucular,fırınlar gibi kurulum gerektiren ürünler; yetkili servis bilgisi olmadan açılırsa iade kapsamı dışına çıkmaktadır. O yüzden beyaz eşya ve kurulum gerektiren ürünler aldığınızda yetkili servis bilgisi olmadan iş yapmayınız.

Yetkili servis tarafından açılan ürünlerde hasar veya kusur tespit edilirse, servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edilidiği tespit tutanağı, forum, servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu alacağınız belge ile ürünü iade edebilirsiniz. O yüzden aldığınız üründe bir sorun varsa servis çalışanlarına tespit tutanağı, forum, servis raporu doldurtun.

Trendyol İade ve Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Trendyol ürün iptali için, Trendyol uygulamasında veya trendyol.com‘da yer alan Hesabım bölümünden Siparişlerim‘e tıklayınız. Detaylar seçeneğini seçtikten sonra kolay iade talebi oluştura tıklayınız. İade edilecek ürün veya ürünleri seçtikten sonra ürün iade sebebinizide seçerek kargo seçimi yapın. Seçimden sonra ekranınızda iade kargo kodu gözükecek. Bu kodu iade edilecek ürünlerle ve faturayla beraber kargoya verin. Burada dikkat edilmesi gereken husus ise her bir teslimat için ayrı ayrı iade kodunun alınması  ve ayrı ayrı paketlenerek kargoya verilmesi gerektiğidir. Eğer faturanız yok ise adınızı soyadınızı, sipariş numaranızı ve iade nedeninizi yazarak paketinizin içine koyarak iade yapabilirsiniz. Örnek;

Ad Soyad:

Sipariş No:

İade Nedeni:

Paketinizi 7 gün içinde kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya teslim etmeyi unutmayın. Kodu vermeniz yeterli olacaktır, iade adresi belirtmeniz gerekmez. Eğer 7 günü geçerse tekrar iade kodu almanız gerekir.

Trendyol sipariş iadelerini ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz. Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerde, kampanya şartı bozuluyorsa, iade edilecek siparişinin ücretinden kargo bedeli düşülür.

Arama Sözcükleri: Trendyol iletişim bilgileri, Trendyol müşteri hizmetleri no, Trendyol WhatsApp hattı, Trendyol irtibat tel, Trendyol canlı destek, Trendyol müşteri temsilcisi, Trendyol şikayet hattı, Trendyol müşteri hizmetleri numarası, Trendyol çağrı merkezi numarası, Trendyol iletişim numarası, Trendyol çağrı merkezi, Trendyol müşteri hizmetleri direk bağlanma, Trendyol para iadesi, Trendyol express, Trendyol express iletişim, Trendyol express iletişim bilgileri, Trendyol tel no, Trendyol değişim, Trendyol değişim iade süresi, Trendyol kapıda ödeme var mı?, Trendyol asistan, Trendyol asistan nedir?, Trendyol’a nasıl ulaşılır,Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası

Arama Sözcükleri: Trendyol sosyal medya iletişim, Trendyol çağrı merkezi çalışma saatleri, Trendyol genel müdürlük telefon numarası, Trendyol mail adresi, Trendyol iletişim mail adresi, Trendyol kimin,Trendyol insan kaynakları iletişim bilgileri, Trendyol müşteri hizmetleri formu, Trendyol kategorileri, Trendyol Akademi, Trendyol müşteri temsilcisi telefon numarası, Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası

2 Yorum

  1. ali 31 Ocak 2021
  2. aslı 1 Şubat 2021

Bir Yorum Yap