Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ile müşteri hizmetleri ile hızlı bir şekilde görüşebilirsiniz. Bu yazıda Ziraat Bankası müşteri hizmetleri iletişim adreslerini ve Ziraat Bankası Bankası müşteri hizmetlerine direkt bağlanma nasıl olur ondan bahsedeceğim.

Ziraat Bankası iletişim bilgileri bu yazıda yer almaktadır. Bu bilgiler sayesinde Ziraat Bankası ile iletişime geçmeniz çok kolay bir hal alacak. Ziraat Bankası müşteri hizmetine önem veren bir banka olduğu için Ziraat Bankası canlı destekte mevcuttur.

Ziraat Bankası mobil ise işlerimizi kolay bir şekilde yapmamız için bizlerin kullanımına sunulmuştur. Ziraat Bankası mobil şifre almak için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden destek alabilir. Sonrasında ise telefon bankacılığını  kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası kredi kartı başvusu için www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular adresini ziyaret edebilirsiniz. Z

iraat Bankası hesaplama araçları için www.ziraatbank.com.tr/tr/hesaplama-araclari adresini ziyaret edebilirsiniz. Ziraat Bankası müşterisi iseniz www.ziraatbank.com.tr/tr/kampanyalar adresinden güncel kampanyalara ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankası internetten hesap açmak için, Ziraat bankası online başvuru sitesi bireysel.ziraatbank.com‘u ziyaret etmelisiniz.

Başvuru süreci yalnızca üç adımdan oluşur. İlk adımda ekranda görülen doğrulama kodunu girmeniz gerekmektedir. 2.adımda ise TC numaranız ve telefon numaranızı girmeniz  ve telefonuza gelen onay kodunu girmeniz gerekir. Son adımda ise bankkart bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Ziraat mobilden başka hesaba para aktarmak için, ziraat mobil bankacılıka giriş yapmanız gerekmektedir. Oradan Ziraat başka ziraat hesabına para aktaracaksanız  Ziraat Havale seçeneğini, başka banka hesabına para aktarmak için ise Ziraat EFT seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası EFT saatleri ise 09-16 saatleri arasıdır. Ziraat Bankası kimin sorusunun cevabı ise: Ziraat bankası‘nın tamamı Hazina müsteşarlığına aittir. Yani Ziraat Bankası bir Devlet Bankası’dır. Son günlerde Ziraat bankası 2 yıl geri ödemesiz kredisi gündemde.

Ziraat bankasının 2 yıl geri ödemesiz kredisi başvuru şartları ise ihracat sektöründe olmaktır. Eğer ihracat sektöründe değilseniz bu krediye başvurunuz olumlu karşılanmaz. En yakın Ziraat Bankasına ulaşmak için www.ziraatbank.com.tr/tr/bize-ulasin/sube-ve-atmler adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu adreste en yakın Ziraat Bankası şube ve en yakın Ziraat Bankası atmleri bulunmaktadır. Ziraat bankası şube ve adres aramalarınıda bu adresten gerçekleştirebilirsiniz.

[wpipa id="1020"]

Ziraat Bankkart şifresi almak için Ziraat Bankası ATM‘leri ve Ziraat Bankası internet şubesini veya 0850 220 00 00  Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezi‘ni arayarak oluşturabilirsiniz. Ziraat Bankkart şifresi almak için başka bir yöntem ise  SIFRE yazıp  aralarında boşluk bırakıp “Kartın son 6 hanesini, Anne Kızlık Soyadınızın son 2 harfini veya Doğum Yerinizi, kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik kodunu yazıp 4757 SMS göndermektir.

Ziraat Bankası IBAN öğrenmek için www.ziraatbank.com.tr/tr/hesaplama-araclari/iban-hesaplama bu adresi ziyaret ediniz. Bu adreste Ziraat Bankası IBAN hesaplama aracı bulunmaktadır. Ziraat Bankası bakiye sorgulamak için BAKIYE yzaıp 4747 sms atmanız yeterlidir. Ziraat Bankası günlük para çekme limiti 2021 yılı olarak günlük 5000 TL‘dir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Ziraat Bankası müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için bir çok alternatif mevcuttur. Bu alternatiflerin başında Ziraat Bankası müşteri hizmetleri temsilcisi ile telefonda görüşmek geliyor. Bunun için Ziraat Bankası iletişim 444 ve Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 220 00 00 gelmektedir. Bu numarayı aradığınızda ZiraatBankası müşteri hizmetleri sizinle ilgilenecektir.

Ziraat Bankası’ndan satılık araçları görmek ve teklifler yapmak için e-aracsatis.ziraatbank.com.tr/ adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Ziraat Bankası satılık gayrimenkulleri görmek veya teklif vermek için e-satis.ziraatbank.com.tr sitesini ziyaret etmelisiniz. Ziraat Bankası müşteri no sorgulamak için 0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

[wpipa id="1020"]

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri  Telefon Numarası Nedir?

0850 220 00 00 numarası ile Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 7/24 aktiftir. Ziraat Bankası kayıp ve çalıntı bildirimi yapmak içinde Ziraat Bankası 444 lü numarası ise 444 00 00‘tür Ziraat Bankası tel numaralarını ararken doğru numarayı çevirdiğinizden emin olmanızda fayda var.

[wpipa id="1020"]

Ziraat Bankası müşteri telefon numarasına direk bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 444 00 00 numarasını arayınız. Aradıktan sonra TC kimlik numaranızı girdikten sonra sırayla 2 ve 1 tuşlarınıza basınız.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Numarası

0850 220 00 00 numarası ile Ziraat Bankası çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu numarası 0850 220 00 00 Bankası telefon nosudur. Ziraat Bankası tel no arayanlarbu numarayı kullanabilir.
Çok sık banka kullanıyorsanız  İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası ve Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı yazılar ilginizi çekebilir.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Numarası 444 lü

 444 00 00 numarası Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine aittir.

Ziraat Bankası Posta Adresi

Hacı Bayram Mahallesi Atatürk Bulvarı, No:8 06050 Altındağ / ANKARA ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ adresine posta gönderebilirsiniz.

Ziraat Bankası İletişim

Ziraat Bankası’nın iletişim adresleri ve iletişim yolları bu makalemizde detaylı bir şekilde anlatılmıştır. İstediğiniz metot ile Ziraat Bankası müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası İletişim Formu

www.ziraatbank.com.tr/tr/bize-ulasin/iletisim-formu Ziraat Bankası’nın iletişim formudur.

Ziraat Bankası İletişim KEP Adresleri

ziraatbank@hs01.kep.tr adresi Ziraat Bankası’nın KEP adresidir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası çağrı merkezi numaralarını kullanarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Fax Numarası

(0 312) 424 08 79 numarası Ziraat Bankasının Fax numarasıdır. Ziraat Bankasının telefon numarası ise  (0 312) 455 65 00‘dir.

Ziraat Bankası Sosyal Medya Hesapları

Ziraat Bankası Facebookhttps://www.facebook.com/ziraatbankasi

Ziraat Bankası Linkedinhttps://www.linkedin.com/company/ziraatbankasi/

Ziraat Bankası Twitter: https://twitter.com/ziraatbankasi

Ziraat Bankası Instagramhttps://www.instagram.com/ziraatbankasi/

Ziraat Bankası Youtubehttps://www.youtube.com/ziraatbankasi

Ziraat Bankası Şikayet Hattı

0850 258 00 00 Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

[wpipa id="1020"]

Ziraat Bankası Genel Müdürlük Adresi

Ziraat Bankası Genel Müdürlük adresiHacı Bayram Mahallesi Atatürk Bulvarı, No:8 06050 Altındağ / ANKARA ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Arama Sözcükleri: Ziraat Bankası 444 lü numarası, Ziraat Bankası, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma, Zirrat Bankası müşteri hizmetleri numarası, 0850 724 0 724, Ziraat Bankası 444 lü numarası, Ziraat bankası, Ziraat Bankası çağrı merkezi numarası, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma, Ziraat Bankası çağrı merkezi numarası, Ziraat Bankası 444 lü numarası, Ziraat Bankası iletişim numarası, Ziraat Bankası müşteri temsilcisi, Ziraat Bankası 444 lü iletişim numarası, Ziraat Bankası iletişim,www ziraat, Zyatırım, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası, Ziraat Bankası iletişim, Ziraat Bankası Genel Müdürlük İletişim, Ziraat Bankasının Fax numarası, Zyatırım

Bir Yorum Yap