Zomato Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zomato müşteri hizmetleri telefon numarası, Zomato iletişim mail adresi, Zomato 444 lü numarası ve diğer tüm Zomato iletişim bilgileri makalemizde yer alıyor.

2008 yılının Temmuz ayında Hindistan merkezli olarak kurulan Zomato; 2011 yılından bu yana aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. İlk kuruluş amacı; restoranlar hakkında bilgiler ve ziyaretçi yorumlarını yayınlamak olsa da son yıllarda yemek sipariş uygulamasıyla ön plana çıkmıştır. Bu yazımızda sizlere Zomato müşteri hizmetleri telefon numarası ve firmaya ulaşabileceğiniz tüm Zomato iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Zomato uzun yıllar boyunca sadece ziyaretçi yorumlarını, restorant menü içeriklerini ve konum bilgilerini paylaşmaktaydı. Ancak; 2019 yılında üyelik sistemini faaliyete almıştır. Zomato üyeliğine sahip üyeler; Zomato ile anlaşmalı olan restaurantlardan indirimli şekilde yararlanabilmektedir.

Son zamanlarda yemek sipariş uygulamalarının revaçta olması, insanların yemek sipariş ederken mobil uygulamaları kullanmasıyla; Zomato’da bu yönde hizmet vermeye başlamıştır. Zomato iOS veya Android mobil uygulaması üzerinden kolayca adresinize yemek sipariş edebilirsiniz. Şuanlık yemek sipariş hizmeti İstanbul’un belirli ilçelerinde geçerlidir.

Zomato bugün bakıldığında toplam 24 ülkede 10 binden fazla anlaşmalı restaurantla hizmetlerini sürdürmektedir. Her geçen gün büyüyen Zomato; kullanıcıları için hep farklı ve kazançlı kampanyalarıyla adından sıkça bahsettirmektedir. Bülent Börekçilik İletişim başlıklı yazıda ilginizi çekebilir.

Zomato uygulamasını kullanan kullanıcılar zaman zaman bir takım sorunlarla karşılaşabilmektedir. Bu sorunların hızlı bir şekilde çözümlenmesi için Zomato 444 lü müşteri hizmetleri numarası aktif edilmiştir. Bu numara üzerinden Zomato çağrı merkezi yetkilisine ulaşabilir; yemek siparişinizle ilgili yaşadığınız sorunu bildirebilir, ödeme ve üyeliğiniz ile ilgili problemleri bildirebilirsiniz. Ayrıca tüm istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat ile Zomato müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Zomato Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zomato Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Zomato Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

+90 554 147 61 98 numarası Zomato müşteri hizmetleri numarasıdır.

Zomato Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Zomato müşteri hizmetleri numarası +90 554 147 61 98‘dir.

Zomato İletişim

Zomato iletişim için Zomato müşteri hizmetlerini veya Zomato iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Zomato İletişim Formu

Zomato iletişim formu https://www.zomato.com/contact‘dır. Zomato Türkiye web site adresi ise https://www.zomato.com/turkey’dir

Zomato İletişim Sosyal Medya Hesapları

Zomato sosyal medya hesaplarını kullanarak Zomato gönderilerini takip edebilir ve Zomato ile iletişime geçebilirsiniz.

Zomato Türkiye Twitter hesabı:https://twitter.com/zomatotr hesabı Zomato’nın Türkiye Twitter hesabıdır.

Zomato Türkiye Instagram hesabı:https://www.instagram.com/zomatotr/?hl=tr  hesabı Türkiye Zomato hesabıdır. Bu hesabı takip ederek Zomato Instagram gönderilerini görebilirsiniz.

Arama Sözcükleri: Zomato iletişim bilgileri, Zomato müşteri hizmetleri no, Zomato WhatsApp hattı, Zomato irtibat tel, Zomato canlı destek, Zomato müşteri temsilcisi, Zomato şikayet hattı, Zomato müşteri hizmetleri numarası, Zomato çağrı merkezi numarası, Zomato iletişim numarası, Zomato çağrı merkezi, Zomato müşteri hizmetleri direk bağlanma, Zomato iletişim hattı, Zomato çağrı merkezi numarası, Zomato çağrı merkezi telefon numarası, Zomato yardım, Zomata numarası

Tek Yanıt

  1. ümit 23 Ocak 2021

Bir Yorum Yap